Як ставиться до уколів краси фіналістка “Танців з зірками ” Надія Мейхер

Author name 28 Листопада 2020 в 10:11

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Надя показує дочкам, що можна завжди все почати заново, тільки б було бажання і цілеспрямованість. Участь в цьому шоу дає їй шанс повернутися на велику сцену.

Надія Мейхер впевнено наближається до перемоги в шоу “Танці з зірками”. Вона є цілеспрямованою і працездатна і до того ж вражає своєю розтяжкою.

Вона успішно поєднує кар’єру, сім’ю і материнство. Найголовніше необхідно викладатись на 100%. І це правильно, тільки таки способом можна досягти результату. Навіть свою участь в зазначеному шоу вона робить це для прикладу своїм дочкам.
Надя показує дочкам, що можна завжди все почати заново, тільки б було бажання і цілеспрямованість. Участь в цьому шоу дає їй шанс повернутися на велику сцену.

Перед фіналом шоу, яке відбудеться завтра 29.11.2020 року, вона повідала як готується до шоу, як живе і про що мріє.

 ""Як розповіла Надія Мейхер, щоранку вона збирає дитини в школу, потім їде на репетицію і готуватися до фіналу “Танців з зірками”. Як правило, вранці вона не снідає. Для неї головне, щоб була можливість виспатися. Однак якщо вона снідає вдома, то готує собі та родині яєчню з цибулею. Якщо снідає в кафе, то замовляє сирники або теж яєчню зі смаженою картоплею або сосисками.

До косметолога Надя не ходить, а доглядає за собою вдома. Іноді привертає масажиста особи. Таким чином вона тримає своє обличчя в тонусі. Ніякими уколами краси вона не користується і негативно до них ставитися. За допомогою масажу обличчя, вона призводить м’язи обличчя в нормальний стан і дає їм розслабитися і відновитися.

Який би не був результат фіналу “Танці з зірками” Надія Мейхер поїде на гастролі по Україні, які вже заплановані заздалегідь. У неї роботи дуже багато і немає часу на відпочинок.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею