Як ставиться до уколів краси фіналістка “Танців з зірками ” Надія Мейхер

Надя показує дочкам, що можна завжди все почати заново, тільки б було бажання і цілеспрямованість. Участь в цьому шоу дає їй шанс повернутися на велику сцену.

Надія Мейхер впевнено наближається до перемоги в шоу “Танці з зірками”. Вона є цілеспрямованою і працездатна і до того ж вражає своєю розтяжкою.

Вона успішно поєднує кар’єру, сім’ю і материнство. Найголовніше необхідно викладатись на 100%. І це правильно, тільки таки способом можна досягти результату. Навіть свою участь в зазначеному шоу вона робить це для прикладу своїм дочкам.
Надя показує дочкам, що можна завжди все почати заново, тільки б було бажання і цілеспрямованість. Участь в цьому шоу дає їй шанс повернутися на велику сцену.

Перед фіналом шоу, яке відбудеться завтра 29.11.2020 року, вона повідала як готується до шоу, як живе і про що мріє.

 ""Як розповіла Надія Мейхер, щоранку вона збирає дитини в школу, потім їде на репетицію і готуватися до фіналу “Танців з зірками”. Як правило, вранці вона не снідає. Для неї головне, щоб була можливість виспатися. Однак якщо вона снідає вдома, то готує собі та родині яєчню з цибулею. Якщо снідає в кафе, то замовляє сирники або теж яєчню зі смаженою картоплею або сосисками.

До косметолога Надя не ходить, а доглядає за собою вдома. Іноді привертає масажиста особи. Таким чином вона тримає своє обличчя в тонусі. Ніякими уколами краси вона не користується і негативно до них ставитися. За допомогою масажу обличчя, вона призводить м’язи обличчя в нормальний стан і дає їм розслабитися і відновитися.

Який би не був результат фіналу “Танці з зірками” Надія Мейхер поїде на гастролі по Україні, які вже заплановані заздалегідь. У неї роботи дуже багато і немає часу на відпочинок.

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.