Як Сергій Жигунов самотньо зустрів Новий рік у ковідаріі Ялти: холодець через вікно, за стінкою небіжчики

Author name 3 Січня 2021 в 11:01

Поділитися статтею

Сергій Жигунов
Сергій Жигунов

Відомий радянський і російський актор Сергій Жигунов провів 3 тижні в ковідному відділенні Лівадійської лікарні в Ялті. 3 січня його відпустили на амбулаторне лікування.

На початку грудня Сергій Жигунов зі знімальною групою поїхав до Криму знімати нову художню картину. Буквально через кілька днів у 57-річного актора піднялася температура, почалися проблеми з диханням, він втратив смак і нюх.

Сергій Жигунов в лікарні
Сергій Жигунов в лікарні

Чоловіка відразу госпіталізували в ковідарій на базі Лівадійської лікарні в Ялті, так як експрес тести на коронавірус виявилися позитивними. Перебіг захворювання був між середнім і важким, кілька разів актора підключали до апарата подачі кисню через сильну задишку. Актор поділився деякими фото зі свого перебування в лікарні.

Точка подачі кисню
Точка подачі кисню
Медики в ковідном відділенні
Медики в ковідном відділенні

Самою напряжною часом для актора виявилася новорічна ніч. По-перше, він був в повній самоті, а за стінкою його палати розташований морг. По-друге, частування йому передавали через вікно на мотузочці. Одна з хворих з другого поверху, до якої прийшли родичі, передала йому мисочку олів’є, а мер Ялти Яніна Петрівна Павленко передала холодець, мандарини і бенгальські вогні.

Новорічний стіл Сергія Жигунова в лікарні
Новорічний стіл Сергія Жигунова в лікарні

Так що Новий рік він зустрічав без смаку і аромату, але не голодний, а бенгальські вогні запалював разом з тими, хто був під вікнами лікарні.

Сергій Жінугов зустрічає Новий рік
Сергій Жигунов зустрічає Новий рік

3 січня чоловіка випустили з ковідарія, так як всі тести на Ковід виявилися негативними. Задоволений актор пішов з лікарні і буде дуже радий повернутися до роботи, хоча здоров’я повністю поки не відновлено, смак і нюх поки не повернулися.

Сергія Жигунова випустили з лікарні
Сергія Жигунова випустили з лікарні

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею