Ані Лорак повернулася в Україну і відвідала свою стареньку маму, яка колись здала її в інтернат

Author name 20 Січня 2021 в 09:01

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

Відома співачка Ані Лорак зараз живе і працює в Росії, за що на неї образилися на батьківщині. Але раптом в січні 2021 року його об’явилася в Києві і знімає кліп.

На відміну від деяких інших колишніх українських артистів, для Ані Лорак в’їзд в Україну не закритий і вона скористалася можливістю відвідати не тільки столицю, а й свої рідні Чернівці, де живуть її мама і брати. Співачка поїхала в рідне місто і показала фото зі своєю мамою, якій зараз 74 роки.

Ані Лорак з мамою
Ані Лорак з мамою

Кароліну Куєк – таке справжнє ім’я Ані Лорак, називають українською Попелюшкою, адже дитинство цієї красивої і талановитої жінки було дуже непростим. Сім’я її була багатодітною – у Кароліни три брата – Ігор, Андрій та найстарший – Сергій, він загинув в Афганістані.

Кароліна з батьком і загиблим братом Сергієм
Кароліна з батьком і загиблим братом Сергієм

Батько покинув сім’ю ще до народження молодшого брата і мама – Жанна Василівна, змушена була старших дітей віддати в інтернат, щоб мала можливість заробляти на життя. Вона працювала диктором на місцевому радіо і завжди брала додаткові підробітки.

Кароліна з молодшими братами в інтернаті
Кароліна з молодшими братами в інтернаті

Як згадувала Кароліна, їй в інтернаті було добре, після домашніх злиднів і тісноти, а вся родина тулилася в однокімнатному будиночку з кухнею в коридорі і без зручностей, інтернат був світлим, теплим, там добре годували і дали новий одяг.

Ролітелі Ані Лорак у неї на весіллі
Батьки Ані Лорак у неї на весіллі

Жінка не тримає зла на своїх батьків. Мама їх часто відвідувала, через деякий час і батько одумався, став приходити до дітей по неділях, приносив солодощі, водив в “Дитячий світ” за покупками.

Ані Лорак в донькою Софією
Ані Лорак в донькою Софією

Саме в інтернаті вихователі замінили співочий талант дівчинки, вона займалася музикою, а в 12 років її відправили на перший великий конкурс “Первоцвіт “, де її помітив продюсер Юрій Фальоса. У 14 років вона стала переможницею “Ранкової зірки” і прославилася на весь СНД. Тоді ж взяла сценічне ім’я Ані Лорак і переїхала до Києва. У 19 років вона стала наймолодшою Заслуженою артисткою України.

Зараз Лорак – сама відома співачка Росії, виховує дочку і успішно підкорює світові вершини.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею