Як виглядає двійник української співачки Наді Дорофєєвої? У мережі з’явилася її повна копія

Author name 10 Лютого 2021 в 22:02

Поділитися статтею

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Часто трапляється так, що затяті шанувальники якихось зірок починають у всьому їх копіювати – стиль одягу, поведінка, зачіски, і навіть манера мови.

В української співачки і худеньких, екс-солістки групи “Время и Стекло ” Наді Дорофєєвої є такий двійник, якого знайшли в мережі. Як відомо, молоду дівчину звуть Вікторія.

Вікторія не просто копіює стиль одягу, зачіску і макіяж Дорофеєвої, а ще й дуже сильно схожа на неї за розрізом очей, формі обличчя. Навіть вогонь в очах такої ж, як у дружини Володимира Дантеса.

У Інстаграм двійник Дорофеєвої Вікторія підписана як “tory_meelis “. У неї трохи більше 12 тисяч шанувальників, і дівчина регулярно публікує фото і відео, де вона з Надією – як дві краплі води.

https://www.instagram.com/p/CLHsWTWH-BS/

У коментарях прихильники пишуть, що якби не знали, що Віка – це реальна людина, то однозначно подумали б, що це просто фан-сторінки з трохи відредагованими знімками відомої співачки.

https://www.instagram.com/p/CJ8w6xRHA3h/

Як виявилося, Вікторія з Росії. Її помітив продюсер Дорофеєвої Потап, коли в минулому році запустив флешбом “Чікабамбоні “. Тоді він дуже здивувався такому вражаючому подібністю, і навіть опублікував дівчину у себе в обліковому записі.

Вікторія - повний двійник Наді Дорофєєвої
Вікторія – повний двійник Наді Дорофєєвої
Вікторія - повний двійник Наді Дорофєєвої
Вікторія – повний двійник Наді Дорофєєвої
Вікторія - повний двійник Наді Дорофєєвої
Вікторія – повний двійник Наді Дорофєєвої

Надя Дорофєєва відреагувала на свою повну “копію ” вельми незрозуміло, написала лише одне слово: “Жесть! “.

Хоча Вікторія ще не співає, а якщо заспіває, то складе величезну конкуренцію всенародної улюблениці Надії Дорофєєвої. Тим більше, вона тепер виступає сольно, і помітити різницю буде складно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею