(Відео) Око не відірвати і слухати приємно: Валентина Толкунова піснею “Я не можу інакше ” зворушила глядачів

Author name 12 Лютого 2021 в 10:02

Поділитися статтею

Валентина Толкунова
Валентина Толкунова

Багато шанувальників її таланту і просто люди, які слухають пісні цієї чарівної жінки відзначають, що вони відчували хвилювання.

У колишньому Радянському Союзі було і є багато прекрасних і талановитих артистів, в тому числі та співачок.
Вони різного плану і співають пісні різної тематики.
Звичайно визнаними метрами вважається Алла Пугачова, Філіп Кіркоров, Анна Герман та інші.

Однак не можна не сказати та про красиву жінку і талановиту співачку з прекрасним голосом як, наприклад Валентині Толкунової.

Вона стоїть якось осібно на тлі знаменитих зірок. У неї незвичайний і з гарним тембром голос. Співає вона, як правило, повільні, душевні та чуттєві пісні.

Багато шанувальників її таланту і просто люди, які слухають пісні цієї чарівної жінки відзначають, вони відчувають хвилювання і пісні заспокоюють їх. Дехто каже, що коли співає Валентина Толкунова у них підіймається настрій і вони згадують свою молодість і те як вони слухали її в той час.

 "Валентина
Валентина Толкунова

На всіх концертах з Валентиною Толкунової було завжди багато людей. Вона виступала на різних заходах і святах. Часто її показували по телевізору. Завжди біля екранів збиралася вся родина. Особливо радісно її пісні сприймалися в Новорічну ніч на “Блакитному вогнику “.

Прочитайте коментарі, які залишили користувачі соцмереж про цю співачку і пісні “Я не можу інакше”:

Черкес адигів: “Валентина Толкунова – ідеал жіночності, ніжності, скромності, справжньої жіночої краси !!! Справжня красуня! А голосами такими, напевно, в раю співають. Який жахливий контраст з мерзенною сучасністю.”

Масі Джалилов: “Вчіться у неї, як вести та одягатися на сцені. ”

Юрій Маяк: “Коли мені було 12 років я закохався в неї до нестями. Досі пам’ятаю це світле почуття. 30 років минуло, а пам’ять не відпускає. Ось так-то. ”

Євген Васильєв: “Божественна !!! І адже її любили і люблять мільйони. При цьому вона не світила ні стегна, ні дупу, на відміну від сучасних “звіздатих”. ”

Прослухайте ще раз цю душевну пісню “Я не можу інакше” у виконанні Валентини Толкунової та згадайте себе коли ви були молодими, щасливими та повні життєвих планів!

Відмінного настрою вам і міцного здоров’я!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею