Слава Камінська – бійтеся шахраїв: до попередження співачки потрібно прислухатися її друзям

Так буквально вчора 19 лютого солістка повідала в Instagram Stories, що від її маєтку шахраї розсилають повідомлення в мережі WhatsApp.

В інтернеті існує багато шахраїв, які різними способами намагаються обдурити довірливих користувачів соціальних мереж.

Деякі пропонують товари, що не існують відправити з передоплатою і потім не відсилають їх, інші намагаються дізнатися рахунок грошової картки, щоб зняти гроші.

Варіантів багато і зараз кількість незмірно зростає. Так що потрібно бути гранично обережним, щоб вас не обдурили та ви не залишилися без грошей.

Основна мета у шахраїв – отримати неправомірними способами гроші. І іноді їм це вдається. І найголовніше вони можуть виступати під вашим ім’ям і звертатися до ваших родичам, друзям або просто знайомим.

Так нещодавно про один варіант шахрайства в інтернеті повідомила на своїй сторінці в соцмережах Слава Камінська. Це солістка української групи “НеАнгели “. За її словами шахраями відправляється повідомлення її друзям і знайомим з російських номерів телефонів.

Так буквально вчора 19 лютого солістка повідала в Instagram Stories, що від її маєтку шахраї розсилають повідомлення в мережі WhatsApp. Це її так здивувало і спантеличило, що їй довелося написати з соціальної мережі, що аферисти з російських номерів надсилають моїм друзям і знайомим СМС, і просять перерахувати гроші.

 "СМС "
СМС

Нею також були розміщені в соціальних мережах скріншоти листування цих людей з її друзями. З цих повідомленнях видно, що аферисти представилися співачкою і просили перерахувати кошти та анонсують проведення конкурсів і марафонів. Хоча Слава ніколи не проводила марафони та не збирається їх, проводить в майбутньому.

Тому вона повідомляє всім своїм друзям і в тому числі шанувальникам, щоб вони не велися на такі СМС. І не дали себе обдурити. Бо до таких повідомлень Слава Камінська не має ніякого відношення.

Остерігайтеся шахраїв в інтернеті!

Схожі статті

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.

Чоловік бере із собою тільки цей перекус, а колеги випрошують рецепт: ніжні картопляні пиріжки з грибами

Для смачного і ситного обіду не обов'язково брати безліч продуктів. Достатньо всього кількох інгредієнтів, і сім'я буде ситою. Сьогодні ми підготували простий рецепт картопляних пиріжків із грибами.

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.