(Фото) Брила снігу пошкодила автомобіль зірці “Танців з зірками “

Author name 23 Лютого 2021 в 07:02

Поділитися статтею

Макс Єжов
Макс Єжов

Макс Єжов, який є українським хореографом і учасником “Танці з зірками” розмістив у соціальній мережі для своїх шанувальників відео.

У цю зиму специфічні погодні умови змусили українців похвилюватися за своє здоров’я і в тому числі та за майно.

Так з огляду на те, що комунальні служби не завжди добре виконують свої обов’язки, то на вулицях слизько і людям проблематично пересуватися. Також великі бурульки на карнизі дахів становлять небезпеку.

Макс Єжов, який є українським хореографом і учасником “Танці з зірками” розмістив у соціальній мережі для своїх шанувальників відео. Він продемонстрував, що з огляду на те, що ЖЕК практично не діє, бурульки та затверділа брила снігу значно пошкодили його автомобіль.

На відео і фотографіях видно, що брила розбила бампер і лобове скло.
Також крім бампера і лобового скла на корпусі автомобіля є вм’ятини. Як констатує Макс, якби працівники комунального господарювання не демонстрували бездіяльність, то такого б не сталося.

 "Авто
Авто Макса Єжова

Потрібно було періодично збивати бурульки, і очищати карнизи та дах від снігу. А так людям, в тому числі і йому доводиться стикатися з такою ситуацією.
“Спасибі величезне державі, ЖЕКу і всім, хто до цього причетний, за те, що ви виконуєте свої обов’язки. Ви просто кращі. Передрук, кінчені придурки. Через те, що якісь придурки сидять на своїх місцях і не можуть виконувати свої обов’язки, люди страждають. Ось що мені тепер робити? Хто мені це буде оплачувати? “- на закінчення повідав Макс.

 "Авто
Авто Макса Єжова

Також нещодавно Оля Полякова розмістила своє бачило в соцмережах, де вона показала у що, перетворилася квартира після дорого ремонту, коли протік дах. В цьому випадку працівники ЖЕК не відразу зреагували на проблему.

Потім Оля також показала, що в результаті цього випадку стався обвал стелі та в якому стані зараз її кухня.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею