Як насправді звуть Миколи Баскова, Діму Білана, Віру Брежнєву, Тіну Кароль і інших зірок?

Author name 23 Квітня 2021 в 23:04

Поділитися статтею

Тіна Кароль та інші зірки, які взяли собі псевдоніми
Тіна Кароль та інші зірки, які взяли собі псевдоніми

Тож не дивно, що зірки, коли приходять на Олімп популярності, нерідко беруть собі псевдонім. Як правило, псевдонім звучить більш мелодійно і запам’ятовується, ніж ім’я.

Вас точно здивує те, що зірки, чиї імена у всіх на устах, насправді взяли собі псевдоніми. Думаєте, Діма Білан – це справжнє ім’я? Ні, насправді, він Віктор. Зацікавилися? Читайте далі!

Дима Білан

Дима Білан
Дима Білан

Справжнє ім’я зірки так званих “нульових ” – Віктор Белан. Однак творчий псевдонім настільки сильно вкоренився, що потім артист взяв і зробив його своїм офіційним.

Микола Басков

Микола Басков
Микола Басков

Всі звикли, що наголос у прізвищі Басков – на першому складі. Однак при народженні дитина носив прізвище з наголосом на другий склад – баски. Однак тенор боявся, що його будуть дражнити, тому вирішив “нести в маси ” саме прізвище з наголосом на “а “.

Григорій Лепс

Григорій Лепс показав дочок і сина - всіх дітей від двох шлюбів
Григорій Лепс показав дочок і сина – всіх дітей від двох шлюбів

Рідна грузинське прізвище Григорія Вікторовича – Лепсверідзе. Але вона здавалася надто довгою, і співак вибрав дитяче прізвисько “Лепс “. По-перше, така була у нього кличка в підлітковому віці. По-друге, Лепс – коротше і простіше вимовляти.

Михайло Круг

Михайло Круг
Михайло Круг

Відомий шансоньє носив ім’я – Михайло Воробйов. А друзі кажуть, що артист обожнював серіал “Помилка резидента “, там одного з шпигунів звали “Круг “. Можливо, і це зіграло свою роль.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Ця приваблива екс-віагрянки родом з України. Тому і справжнє прізвище у неї українська – Галушка.

Тіна Кароль

Тіна Кароль
Тіна Кароль

З народження цю дівчину звали Тетяна Ліберман. Потім вона взяла собі творчий псевдонім, який настільки прижився, що вона змінила ім’я в паспорті. Тепер відгукується тільки на “Тіну “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею