Самотня Злата Огнєвіч розповіла, як з неї надійшов коханий: “На колінах просив вибачення “. Всі деталі

Author name 15 Травня 2021 в 16:05

Поділитися статтею

Злата Огневич
Злата Огневич

Злата Огнєвіч давно сяє на українській сцені. Тепер вся країна дізнається її не тільки, як співачку, а й як видну холостячку.

Після тріумфу передачі “Холостячка ” з Ксенією Мішиной, організатори вирішили зробити ще один сезон, але вже не з актрисою, а співачкою Златою Огнєвіч.

Холостячки Ксенія Мішина і Злата Огневич
Холостячки Ксенія Мішина і Злата Огнєвіч. Фото взято на просторах мережі.

Злата – ніжна і витончена дівчина, яка у свої 35 ще жодного разу не виходила заміж. Звичайно, більшу частину життя співачка присвятила саме своєї творчості і кар’єрі, але виявляється, є ще такі особисті моменти в житті, які не дають побудувати довірчі відносини з чоловіками.

Йдеться про домашнє насильство.

Злата Огневич
Злата Огнєвіч. Фото взято на просторах мережі.

Виявляється, дівчина була в таких відносинах, де пристрасті кипіли, прямо як в італійських драмах: билася посуд, а сусіди чули крики. В один момент все перейшло межі, адже коханий Злати дав їй ляпаса …

Про це зірка розповіла в програмі “Зоряний шлях “.

Злата Огнєвіч в програмі “Звезний шлях”

“… дійшло до того, що він мене вдарив по обличчю і пішов з дому охолонути. Коли він повернувся, я сказала: ” Все, збирай валізи, на цьому все скінчено “. Це була остання крапля. Там були сльози , він у мене на колінах просив вибачення. Але я сказала: “я просто тепер тебе боюся. Якщо ти раз зі мною так зробив під час нашої сварки і не можеш себе тримати в руках, що буде далі “, – розповіла Огнєвіч програмі на каналі ” Україна “.

Тепер вона шукає чоловіка, який ніколи не дозволить підняти руку на жінку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею