Зростає нова зірка: Гаррі Галкін виконав реп-композицію

Author name 17 Червня 2021 в 22:06

Поділитися статтею

Гаррі Галкін з татом
Гаррі Галкін з татом

Маленький син Алли Борисівни Пугачової в яскравій футболці і кепці позував на камеру. Батько Максим Галкін посміявся на відео і виклав його.

На ролику Галкін-молодший каже, що аби стати хорошим репером, потрібно пити багато води, так як вона “складається з слини, а слюни допомагають співати реп “. Максим Галкін жартома відповів, що він обов’язково передасть цю раду всім реперів Росії.

Ось що шанувальники Максима Галкіна пишуть йому в коментарях:

  • Це дуууже смешно !!!
  • красавчик
  • Симпатяга! І реп, і класику, і «Чарівника-недоучку» – все може Гаррі
  • Такий татів стиль вимальовується, в гуморі
  • Який артистичний! Втім, в родині таких талановитих батьків не могли народитися інші діти!
  • Вода складається з слини – ха-ха-ха! І людина теж, на 80%

Обожнюю дитячий склад і фантазію. Придумати пісню з нічого і так ефектно її піднести. Як тут не ходити за дитиною з телефоном в руках. Те фразу записати, то ось такі випади

Нагадаємо, що у Гаррі Галкіна є сестра-близнючка Ліза. Діти 72-річної Алли Пугачової і Максима ростуть в особняку разом з батьками. Артисти не шкодують коштів на виховання зоряних нащадків.

До школи Ліза і Гаррі відвідували елітний французький дитячий сад “Кіт у чоботях “, заняття в якому проводили носії мови. Вартість навчання в закладі становила приблизно 195 тисяч рублів на місяць за одну дитину. Крім того, з дітьми займався гувернер з Франції, який закінчив Сорбонну.

Послуги викладача, що приїжджає додому, обходилися батькам в 220 тисяч рублів щомісяця за двох дітей. Також в замку, що належить артистам, проживають няні. За попередніми даними, на навчання зіркових дітей йде близько 6 мільйонів рублів щорічно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею