Алла Мазур розповіла, як їй вдалося перемогти рак: “Не тільки про біду і біль”

Author name 30 Червня 2021 в 18:06

Поділитися статтею

Алла Мазур
Алла Мазур

Головна телеведуча країни Алла Мазур боролася з онкологією. Якщо ви хоч трохи стежте за її життям, то знаєте – це була важка боротьба.

Аллі довелося на деякий час покинути улюблену роботу, але найбільше болю було в тому, як же сказати про свій діагноз синові. На щастя, трохи більше, ніж півроку знадобилося телезірці, щоб позбутися від цього діагнозу.

Вона змогла перемогти рак, і тепер допомагає всім жінкам, розповідаючи про свій досвід.

Також Алла Мазур, яка працює ведучою новин на телеканалі 1 + 1, розповідає, що в її боротьбі було найскладніше.

Алла Мазур
Алла Мазур після перемоги над онкологією

Як телезірка Мазур перемогла онкологію: “Не тільки про біду і біль “

“Розмова – не тільки про біду і біль, які традиційно пов’язані в нашій свідомості з онкологією. А про можливості цей збій організму перемогти. А ще краще – попередити “,

– каже телеведуча.

Алла Мазур
Алла Мазур

Тому вона настійно рекомендує всім жінкам максимально вчасно ходити і обстежитися, щоб, в разі виникнення недуги, можна було швидко зреагувати на зміни в організмі і усунути болячки на ранній стадії.

Алла Мазур вважає, що їй вдалося вилікуватися від цієї недуги чудом, а саме тому, що виявила проблему після її зародження.

“І саме це дає надію, що перемога – остаточна. Але я дуже хочу, щоб ця біда – обійшла кожну з вас. Тому як виявила і на що варто звертати увагу – розповіла в деталях “,

– каже Алла Мазур.

Алла Мазур
Алла Мазур

Зараз вона регулярно перевіряється у лікарів, адже більше всього на світі вона не хоче, щоб ці проблеми зі здоров’ям повернулися, відбилися на ній і на її родині.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею