Алла Пугачова попрощалася з близькою людиною: пішов з життя великий художник

Author name 7 Вересня 2021 в 16:09

Поділитися статтею

Алла Пугачова і Борис Краснов
Алла Пугачова і Борис Краснов

Алла Пугачова і її колеги по сцені прощаються з талановитим сценографом і художником, який помер 7 вересня.

Легендарна співачка Алла Пугачова попрощалася зі своїм другом і колегою Борисом Красновим. Режисер-постановник, в тому числі і “Різдвяних зустрічей” Примадонни, помер у віці 60-ти років. Відомо, що чоловік тривалий час хворів.

Алла Пугачова написала зворушливий пост-прощання на своїй сторінці в Інстаграм.

“Прощай Друг мій дорогой.Талантлівий, ексцентричний, завжди готовий створити щось божевільне і цікаве. Тебе не буде вистачати мені. Шкода, дуже шкода. Сьогодні слова «Жив був художник один» тільки про тебе “, – написала Пугачова.

https://www.instagram.com/p/CTg-uOOqOx1/

Користувачі Мережі приєдналися до слів скорботи в коментарях.

“Співчуваю, Алла Борисівна! Такого друга втратили … шкода … дуже шкода “,” Світла пам’ять …. кожен такий талант безцінний і неповторний … співчуваю “,” Дуже шкода …. ось так і обриваються життя “,” Світла пам’ять талановитому людині “, “Ідуть таланти …. дуже жаль.Светлая пам’ять “, “Борис Краснов … Світла пам’ять … Співчуття близьким. “, – пишуть коментатори.

Варто зазначити, що Борис Краснов хворів з 2011 року. Тоді чоловік переніс два інсульти і, незважаючи на невтішні прогнози лікарів, він вижив. Після цього художника-постановника частково паралізувало. На початку цього року Борис потрапив до лікарні з пневмонією, а в червні у неї трапився ще один інсульт. Не стало художника 7 вересня близько 1:30.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею