Собчак прилетіла в Сочі, щоб дати свідчення в темі аварії

Author name 20 Жовтня 2021 в 20:10

Поділитися статтею

Телеведуча, журналіст і політик Ксенія Собчак відвідала Сочі, щоб дати свідчення з питання аварії, яка трапилася в жовтні.

Телеведуча Ксенія Собчак прилетіла в Сочі відразу після поїздки в Париж, щоб відвідати відділення поліції і дати свідчення з приводу аварії, яка трапилася з її участю.

Нагадаємо, що в жовтні 2021 року білі Мерседес, в якому їхала Ксенія Собчак і її колеги, вилетів на зустрічну смугу, і врізався в автомобіль Фольксваген. В результаті аварії загинула 35-річна пасажирка Фольксвагена. Тепер триває розслідування.

Собчак стверджує, що водія свого автомобіля не підганяла

Однак уже на цьому етапі розслідування слідству вдалося встановити, що Мерседес рухався з істотним перевищенням швидкості і порушив правила обгону.

https://youtu.be/6beRY7EdVW0

Момент з аварією Ксенії Собчак потрапив на камеру відеоспостереження, розташовану на мосту. Тепер це є основним аргументом під час слідства.

“Ну що, злітала на допит. У підсумку мені просто поставили ті ж питання. Але тепер в Сочі. Очної ставки не було, та й з чого вона могла бути, якщо показання з водієм не могли розходитися взагалі ніяк. Поставили ті ж питання “, – прокоментувала свій допит телеведуча Ксенія Собчак.

До слова, від госпіталізації після аварії телезірка відмовилася. Вона була без серйозних ушкоджень, проте медики констатували у неї легкий струс мозку. Через ДТП поїздку додому довелося відкласти.

Зараз Собчак і вся її команда відчувають себе добре.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею