Олександр Еллерт розповів, чому плакав востаннє і в яких стосунках із Ксенією Мішиною

Author name 12 Листопада 2021 в 19:11

Поділитися статтею

Телеведучий, комік та сценарист Олександр Еллерт у 2020 році пішов на шоу “Холостяк”, після чого про нього почали говорити. Адже саме він виявився тим чоловіком, якого обрала Ксенія Мішина. Але їхня романтика тривала відносно недовго.

Журналіст Слава Дьомін спитав, що Олександр може змусити заплакати.

“Хатіко. Я 4 рази плакав. Я 1 раз дивився Хатіко і 4 рази ридав у цьому фільмі”, – розповідає Олександр Еллерт.

“Ну, напевно якісь старенькі, собаки бездомні, тварини, думки, можливо, про смерть близьких. Взагалі, якийсь я став сентиментальним в останні пару років і в мене прямий підборіддя може тремтіти. Без поняття, з чим це пов’язано”, – пояснив Олександр Еллерт.

Також Дьомін запитав у Сашка, чи чіплялися до нього колись чоловіки.

“Якщо Рибак – нетрадиційної орієнтації, значить чіплялися. А так – ні”, – посміявся Олександр.

І, звичайно ж, Слава Дьомін запитав у Олександра головне – в яких він зараз стосунках із Ксенією Мішиною, з якою раніше збирався грати весілля. Але потім пара несподівано розлучилася.

“Я скуповую квіти у всіх квіткових магазинах. Вона, сподіваюся, їх не перепродає. З Ксю… я лайкаю її фотки, підписаний на неї. Вона теж начебто лайкала колись”, – розповідає Олександр.

Тим не менш, гуморист і сценарист уточнив, що колишні можуть зателефонувати, спілкуватися, особливо, якщо у них є спільна дитина. Чоловік стверджує, що кожен має бути вдячний один одному за те спільне минуле, що було.

https://youtu.be/2LiIuSYrT-s

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею