Скільки заробляє Максим Галкін і чи він висить на шиї у дружини?

Author name 17 Листопада 2021 в 05:11

Поділитися статтею

Скільки заробляє Галкін?
Скільки заробляє Галкін?

Максим Галкін — один із найвідоміших телеведучих Росії. Якщо, звичайно, не найвідоміший. І, відповідно, його гонорари іноді у багато разів перевищують зарплату депутатів.

Якщо ви дивитеся телевізор або хоч іноді гортаєте стрічку мережі, то не дивно дізнатися, що Максим Галкін бере участь практично у всіх провідних проектах російського телебачення, дає сольні концерти. Доходи в нього високі. За версією російського журналу Форбс, доход коміка за рік становить 4,8 мільйона доларів.

Максим Галкін
Максим Галкін

Мінімальний гонорар артиста за виступ – 2.5 млн. рублів. З цієї суми потрібно відняти «концертну частку» команди артиста – 20%. Чистий дохід артиста дорівнює 2 млн. рублів за один «сольник».

Звичайно, такі гонорари — це не єдиний дохід Галкіна. Також йому щомісяця надходить дохід від його проектів, створених на ТБ. А, як відомо, Галкін вже далеко не російська зірка, адже його запрошують до себе багато країн СНД.

Максим Галкін
Максим Галкін

Та й прибутки високі — цілком виправдана потреба. Адже щоб утримувати шестиповерховий палац, непрацюючу вибагливу дружину, двох діток та повну хату прислуги — це треба бути заможною людиною.

Втім, мабуть, Галкін не так уже й багато заробляє, адже за кордон пара давно вже не їздила. Вони рідко афішують навіть те, що їздять до Москви зі свого елітного села Бруд.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею