Лорак виступила на особистому шоу прес-секретаря Путіна

Author name 27 Грудня 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Теледіва Ані Лорак напередодні опублікувала фото, де вона позує разом із дружиною спікера Володимира Путіна Тетяною Навкою.

Повідомляється, що напередодні Лорак виступила на заході, організованому прес-секретарем Володимира Путіна Дмитром Пєсковим та його дружиною Тетяною Навкою. Ані Лорак не змогла встояти і зробила фото на згадку з Тетяною. Знімок зірка виклала в Інстаграм та отримала безліч різних коментарів із боку своєї аудиторії.

Пізніше виявилося, що знімок був зроблений на прем’єрі льодового шоу “Лебедине озеро”, в якому 46-річна Навка виконала головну роль, а 43-річна Лорак – записала пісні. На знімку поруч із ними стоїть співак із Запоріжжя Олександр Панайотов, який заспівав для шоу партію принца.

https://www.instagram.com/p/CX8NTCMMp6R/

  • Ось що у коментарях до фотографії Ані Лорак та Тетяни пишуть шанувальники:
  • Ваш голос-чарівний…
  • Моя чудова Дівчинка, дякую тобі велике!!!, – Написала сама Тетяна Навка під фотографією на сторінці Кароліни Куек (Ані Лорак)
  • Це дуже гарно! Величезне задоволення було не лише дивитись, а й слухати!
  • Така гарна! Ваш голос шалений, магічний
  • Навка звичайно вже старенька, але хоче бути лебедем

Зазначимо, нещодавно Ані Лорак була в Україні та дала кільком виданням інтерв’ю. Вона розповіла, що змушена була залишити рідну країну та виїхати до Росії через численні переслідування. Щоправда, імен своїх кривдників вона не назвала.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею