Дантес за гроші Наді Дорофєєвій відпочиває у Мексиці

Author name 5 Січня 2022 в 17:01

Поділитися статтею

Задумливий музикант Володимир Дантес поділився з відпустки фотографією.

Чутки про те, що музикант Володимир Дантес живе за гроші своєї дружини Надії Дорофєєвої, ходили і ходять вже давно. Сам Дантес спочатку відмовчувався, а потім і зовсім перетворив це на жарт на своїх концертах.

Зараз Володимир сам почав зніматися, заробляти, тож жарти про те, що він нібито альфонс поступово відійшли на другий план. Проте, Дантес іноді може відпочити коштом своєї дружини. Наприклад, зараз пара відлетіла на відпочинок до Мексики.

Дантес зробив у своєму Інстаграмі велику посаду на тему роздумів про життя.

“Наче човни ми намагаємося пробитися крізь сьогодення, але нас безжально відносить у минуле. У польоті зі мною був Великий Гетсбі. Це перший раз з прем’єри. Що я пам’ятав з 2013 року? У фільмі найкрутіші саундтреки, багато веселощів та фарб, Лео з келихом і що все це зав’язано на історії кохання.Все!Жодних подробиць більше в пам’яті не знайшов.Але був емоційний слід.Він був яскравим. Цей фільм у спогадах якийсь повітряний і легкий. зараз – туга. Як же тут грає Дікапріо”, – пише комік та музикант Володимир Дантес.

https://www.instagram.com/p/CYWeinKsGg1/?utm_medium=copy_link

Ось що йому пишуть шанувальники у відповідь:

  • це як ходити улюбленими вулицями і щоразу помічати в них нові красиві деталі
  • Ви один із небагатьох знаменитостей, чиї пости наповнені змістом, і чиї пости чекаю з нетерпінням! Ну і звичайно гарний, як завжди
  • Добре вам відпочити

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею