Могилевська в одному лише піджаку пограла поглядом із фанатами

Author name 14 Січня 2022 в 17:01

Поділитися статтею

Наталя Могилевська любить викликати низку обговорень довкола себе. Наприклад, вона часто може викладати провокаційні фотографії, на яких відкрито демонструє свою привабливість та жіночність.

На сторінці у Наталії Могилевської з’явилася публікація, де співачка позує у чорному класичному костюмі. Здавалося б, що тут незвичайного? Але увага фоловерів привернула те, що під піджаком у Могилевської нічого немає, і це дуже яскраво видно, бо піджак Наталія не застебнула.

Таким чином всі фоловери, які побачать дане фото, явно дивляться в область декольте Наталії – неважко здогадатися, що саме на своєму пишному бюсті не хотіла зробити акцент за допомогою цієї фотографії.

Наталія Могилевська блиснула своїм бюстом на публіку

“Всіх зі Старим Новим роком! Сьогодні традиційно відзначають Щедрий вечір і щедрим його називають завдяки головній страві новорічного столу. Хто правильно в коментарях напише назву страви, той отримає від мене в подарунок ексклюзивний сувенірний набір прекрасного ігристого”, – написала Наталія Могилевська. коментарі до свого фото, тримаючи в руках келих з шампанським.

https://www.instagram.com/p/CYrclHjNa48/

На фото Могилевська сидить на великих дерев’яних сходах, спершись на одну руку.

А вам подобається стиль Наталії Могилевської та легка нотка спокусливості у її фотографіях?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею