32-річний Макс Барських остаточно вирішив відмовитися від сценічного псевдоніма: “Моє справжнє ім’я – Микола”

Макс Барських не перестає дивувати шанувальників: тепер він ділиться несподіваними планами відмовитися від псевдоніма, який приніс йому широку популярність

Подальшу кар’єру популярний український співак має намір будувати як Микола Бортник – це справжнє ім’я артиста.
Псевдонім Барських він вигадав, коли брав участь у другому сезоні розважального музичного шоу “Фабрика зірок”.
Співак, який тільки починав розвиватися, думав, що його ім’я не яскраве і таке, що складно запам’ятовується.

Макс Барських
Макс Барських

Тепер відомий вокаліст змінив думку. Про це він розповів на конференції MusicCon, що проводиться в Америці у рамках проєкту Billboard Music Awards-2022.
Відео ролик із Лос-Анжелеса із цією заявою опубліковано на YouTube. Виконавець говорить про те, що багато думає про відмову від псевдоніма і, ймовірно, незабаром так і зробить.

В Америку український співак приїхав із певною метою: повідати світовій громадськості справжню правду про події, що відбуваються в Україні зараз.
Музикант на престижному заході розповідає про те, що кожної миті цінне для українців, що постійно гинуть люди через вторгнення російських окупантів, вони борються за наближення свободи та миру в країні.

Макс Барських родом з Херсона, творча людина не залишилася осторонь і записалася до лав української армії, щоб захищати рідну землю зі зброєю в руках.
Виконавець продовжує у вільний час займатися творчістю, в Америці він зробив анонс нового синглу з назвою “Жди меня”. Пісня присвячена людям, що знаходяться далеко від рідного дому та близьких. Реліз заплановано 29 травня.

Схожі статті

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.