38-річний Юрій Ткач із “Квартал 95” показав як його зустрічала дружина та донька після двох місяців розлуки (Відео)

Author name 18 Травня 2022 в 11:05

Поділитися статтею

Юрій Ткач
Юрій Ткач

Юрій Ткач, його дружина Вікторія, дочка Ліза змушені були розлучитися через віроломне вторгнення Росії в Україну. Два місяці розлуки пройшли тяжко для українського коміка

Його багато хто знає про співпрацю зі “Студією Квартал-95”. Актор весь час перебував в Україні, його дружина з дочкою виїхала до Болгарії, де перебувала досі.
Після від’їзду сім’ї до безпечного місця, відомий телевізійний актор дав інтерв’ю для програми “Зоряний шлях”, у якому розповідав про те, як важко було вивезти сім’ю з України.

Рішення про переїзд приймалося тяжко, не відразу. Понад три тижні після нападу російських окупантів сім’я проживала у Києві. Але далі залишатися стало дуже небезпечно, і Юрій повіз дружину, дитину, маму, її подругу, дружину брата з дитиною та свого собаку якомога далі від Києва. Зупинилися переночувати у Вінниці, вночі прогриміли вибухи, і коли артист побачив реакцію маленької доньки, яка була шокована, він вирішив вивезти сім’ю за межі України. Актор зрозумів, що чинить правильно і дітям цього точно не потрібно.

Сім’я відомого коміка перебувала у Болгарії з іншими українськими громадянами, брали участь в організації мітингів. Крім того, працювали у волонтерському центрі.
За два місяці Вікторія з дочкою Лізою повернулися до України. Про цю подію дружина актора розповіла у соціальній мережі та опублікувала зворушливий відео ролик.

Там видно, як дочка поспішає обійняти батька, і до них приєднується її мати. І батьки, і дочка плачуть від радості після розлуки за кілька місяців.
Як пише Вікторія, вони рідко розлучалися раніше. Вона шкодує, що сім’я пробуде разом лише два дні, а потім вони знову розлучаться, хоч і не так надовго.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею