Анатолій Анатолич розкрив секрет чому його кума Loboda мовчала про події в Україні після 24.02.2022 року (Відео)

До вторгнення російських окупантів в Україну українська співачка Світлана Лобода активно будувала свою кар'єру в росії. Проводила гастролі росією

Також Лобода брала участь у телевізійних шоу, проєктах, які транслюються через пропагандистські канали Росії: “Вечірній Ургант” (“Перший канал”), “Голос країни” (канал “Росія”).

Після подій, що трапилися 24 лютого 2022 року, артистка кудись зникла, у соціальних мережах – повне мовчання. Наприкінці лютого Катя Осадча закликала Лободу не ігнорувати агресію, що відбувається, висловити свою думку.
Пояснив ситуацію із мовчанням ведучий з України Анатолій Анатоліч. Loboda – хрещена мати дочки шоумена та його дружини Юлії Бойко.

На прямому ефірі телеканалу “Україна” кум співачки роз’яснив причину, через яку артистка спочатку не мала можливості висловити засудження вторгнення росії на територію України.
Loboda виїжджала з росії наприкінці лютого 2022 року, рятуючи своє життя і своєї сім’ї. Анатолій Анатолич каже, що, на його думку, саме тому Світлана не змогла висловитись раніше. Ведучий вважає, що зараз ясно, що у Лободи ставлення до вторгнення російських окупантів в Україну однозначне, і йому приємно, що зіркова кума озвучила свою думку з відвертістю. Ведучий вважає, що виступи в росії для Лободи закінчилися назавжди, впевнений, що від цього буде тільки користь.

Публічне засудження Лободою напади росії на Україну відбулося лише 24 березня, а також у соціальних мережах з’явилися публікації про те, якими методами артистка допомагає Україні. Зокрема, займаючись волонтерською діяльністю.
Деякі українські знаменитості все ж таки вважають позицію Лободи двоособовою, це, зокрема, Оля Полякова та Даша Астаф’єва.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.