(Фото) Святослав Вакарчук в черговий раз стане батьком: громадянська дружина лідера “Океану Ельзи” вагітна

За інформацією зі ЗМІ, Святослав Вакарчук вкотре стане батьком. Громадянська дружина лідера "Океану Ельзи" потрапила у кадри ЗМІ у Каннах, у Франції, у делікатному становищі

Це друга вагітність Євгенії, помітно, що термін вагітності немаленький.
Жінка не дає жодних коментарів пресі. В українському павільйоні, на кіноринку, Євгенія щасливо посміхалася, а біла літня сукня наголошувала на неоднозначній округлості.

Євгенія (у білій сукні)

Відомо, що для Вакарчука шлюб із Лялею Фонаревою закінчився у 2021 році. Пара офіційно розлучилася після двадцяти років, прожитих разом.

Після розлучення з дружиною, за два місяці, співак оголосив, що в нього народився первісток. Сина музикант назвав Іваном, так звали його батька, видатного вченого – фізика, який протягом багатьох років очолював як ректор Львівський національний університет.
Тоді Святослав не розповів, хто є матір’ю його першої дитини. Через деякий час у пресу проникли дані про те, що мамою первістка музиканта є Євгенія Яцута, жінці 39 років, за професією вона є продюсером.

За чутками зі ЗМІ, Вакарчука та Євгену пов’язують тривалі стосунки протягом кількох років. Також думають, що з дружиною Лялею Фонаревою фронтмен гурту “Океан Ельзи” розлучився, бо мав роман з Євгенією.
Від Святослава Вакарчука також немає жодних коментарів у соціальних мережах щодо майбутнього батьківства.

Відомо, що понад два місяці він проводить культурну місію, їздить усією територією України, підтримує український народ, захисників України та мирних громадян.
Імовірно, що Святослав та Євгенія всі ці дні не бачилися.

Схожі статті

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.

Оля Полякова назвала діагноз доньки Маші, через який її госпіталізували в Африці: “Вживала цілий рік”

18-річну доньку Олі Полякової Машу госпіталізували прямо під час відпочинку в Занзібарі. Співачка розповіла, що трапилося з Машею і заявила, що в Африці цим ніхто не хворіє.