Алла Пугачова, повернувшись в росію, парою речень поставила на місце режисера Михалкова: відкрито пішла війною

Легенда естради Алла Пугачова після шести місяців мандрівок повернулася до росії з близнюками, але без чоловіка Максима Галкіна. Батько Лізи та Гаррі не зміг повернутися на Батьківщину через концерти у Європі.

Про те, що Алла Борисівна повернулася, глядачі дізналися із соцмережі друга Примадонни, Ігоря Гуляєва. Під відеороликом з моменту зустрічі друзів дизайнер написав, що йому не вистачало своєї подруги. За словами Алли Борисівни, про її приїзд не знали навіть найкращі друзі. Пародист Максим Галкін активно подорожує Європою з концертами, на яких не соромиться висміювати росію та пропагандистів. Після новини про повернення Примадонни російські ЗМІ зв’язалися із концертним директором зірки.

Алла Пугачова парою пропозицій обложила режисера Михалкова
Алла Пугачова парою речень обложила режисера Михалкова

Вони хотіли дізнатися про причину приїзду. Алла Пугачова ще навесні говорила, що до росії повернеться до 1 вересня, адже близнюкам треба відвідувати школу. Після повернення культова співачка не перестала публічно засуджувати російських знаменитостей, які підтримують режим путіна. Нещодавно дісталося пропагандисту Соловйову, а останній пост присвячено режисерові Микиті Михалкову. Співачка опублікувала невеликий уривок із кінороботи “Раба кохання”, де героїня вимовляє значущі для нашого часу слова: “Панове, ви — звірі! Ви будете прокляті своєю країною!”

Прекрасний фільм. Чудовий режисер. Куди ж зник прекрасний чоловік Микита Сергійович Михалков?

https://www.instagram.com/p/CiAcacJJ7Bk/

На це питання було багато відповідей від підписників, які кардинально відрізнялися:

  • Абсолютно вірно, Алло, я теж ставлю собі це питання куди ж поділися, адже було по-іншому…
  • А може “прекрасної людини” і не було зовсім, а був просто хороший режисер та актор?!
  • Повернулася, щоб усіх обгадити? Ось Алла якраз не змінюється і дуже шкода, алкоголь зруйнував мозок жінки остаточно, здоров’я потрібно берегти змолоду, як то кажуть. А тут уже час про душу подумати, не можна нескінченно торгувати собою, товар уже не придатний до використання і крім гидливості нічого не викликає, піду підтримаю Михалкова.

Поділитися статтею

Зараз читають

Наталія Варлей в Кавказькій полонянці

73-річна Наталія Варлей захопила моложавим видом в шоу Галкіна: у Пугачової з’явилася конкурентка

Відома радянська і російська актриса Наталія Варлей стала гостею в шоу Максима Галкіна, де захопила глядачів своїм молодшим видом.
Тіна Кароль

Син Кароль зворушливо привітав маму

Він власноруч приготував десерт.
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Дружина Віктора Павлика в розпачі. Він втратив не тільки сина, а й славу

Дружина Віктора Павлика, і, за сумісництвом, його молода помічниця Катерина Репяхова, повідомила, що концерт в Борисполі, який був запланований на жовтень, скасовується.
Валерій Меладзе побоявся, що його позбавлять російського громадянства за підтримку України

Український лозунг виліз боком Меладзе: артисту пригорозили позбавити громадянства – відразу “перевзувся”

Російські пропагандисти закликають владу позбавити співака Валерія Меладзе російського громадянства за слова "Героям слава". Артист відреагував на скандал навколо нього.

Популярне за тиждень

Популярне