Ектор Хіменес-Браво зізнався, що зустрів ідеальну жінку: підходить за всіма параметрами

Популярний ресторатор та ведучий проекту "МастерШеф" поділився роздумами про те, якою має бути ідеальна жінка для нього. Хіменес-Браво дуже сумує за своєю коханою дівчиною, ім'я якої він досі тримає у секреті.

Популярний український ресторатор, шоумен та багаторічний суддя шоу “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво, який під час війни відкрив новий ресторан у Львові, часто ділиться з шанувальниками яскравими публікаціями на своїй сторінці в соцмережах. На цей раз шеф-кухар виклав чарівне фото, на якому він зображений у романтичному образі: у піджаку з білою сорочкою, а в руці тримає червону троянду. У підписі до нього Ектор розповів про те, якою, на його думку, має бути ідеальна жінка. Як зазначив Ектор у своєму Інстаграм, ідеальна жінка – це та, яка дає себе досягти. Це означає, що дівчина нічого не додумуватиме, а дозволить самостійно приймати рішення.

Не каже “я сама” – вона вміє просити про допомогу, якщо це навіть вибрати вино на вечерю, дати пораду чи допомогти із застібкою. Так відчуваю, що потрібний. Вона має своє життя – вона займається чимось, танці, англійська чи недільна мафія. Не бачить у мені свій Всесвіт, тому що Всесвіт уже є в ній. І нам добре разом, ми доповнюємо одне одного, а не шукаємо порятунку.

Ек
Ектор Хіменес-Браво з таємничою коханою

Водночас зірка “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво зізнався, що він може дати своїй коханій:

Я її опора, фізично, емоційно та матеріально. Я завжди знаю, що запропоную, який буде план. Знаєте, так важливо знати, чого хочеш, бо колись розумієш, що вже маєш. Сумую.

Нагадаємо, що Ектор-Хіменес Браво нарешті знайшов свою другу половинку. Ходять чутки, що нова супутниця не більше 30 років. Більше того, кажуть, що колумбійський ресторатор мріє із пишноволосою брюнеткою зіграти весілля.

Поділитися статтею

Зараз читають

Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №50: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Ви вирішили головоломку? Якщо ні, то відповідь можете подивитися на малюнку нижче. Успіхів вам і міцного здоров'я.
Настя Каменських

Каменських показала широкі стегна в шкіряних штанах (відео)

Телезірка і співачка Настя Каменських - володарка соковитих і дуже апетитних форм. Дівчина довго худла, однак після втрати батька трохи набрала, тому зараз її колишньої колорит повернувся.
Моліться з вірою!

Ранкова молитва на початок дня, що дає сили і мудрість. Читайте з вірою в...

Господи, я знаю, що вранці Ти чуєш мій голос, Вранці я кладу тобі свої прохання і з нетерпінням чекаю.
Хлопчик терпить булінг

В Австралії хлопчик хотів вчинити суїцид

9-річний хлопчик хотів померти.

Популярне за тиждень

Популярне