Вова Дантес округлив очі від подиву: кого Даша Кацуріна у 16 років вкрала з сім’ї

Шоумен Володимир Дантес та дизайнер Даша Кацуріна перестали приховувати свої стосунки, зізнавшись один одному в коханні на багатотисячну аудиторію. Для шанувальників це не стало новиною, вони давно підозрювали, що між парою є щось більше за дружбу.

Ця новина не стала єдиною: у своєму телеграм-каналі Даша Кацуріна розповіла ще одну особисту таємницю. Виявляється, багато років тому, ще в 16-річному віці, Даша стала причиною розлучення чоловіка.

Було мені 16, і я дуже закохалася у хлопця, він був одружений. А мені було на це байдуже, на неї байдуже. Я робила все, щоб він пішов до мене. Він пішов і одружився зі мною.

Треба сказати, Даша прямо не називала імені чоловіка, але фанати й так зрозуміли, що йдеться про її колишнього Михайла Кацуріна. Відомо, що Михайло Кацурін родом із Бердянська, але з 2005 року живе у Києві. Тут Кацурін розвивав свою кар’єру, став співвласником відомих молодіжних клубів. Тут він познайомився зі своєю першою дружиною Євгенією. У 2015 році їхні стосунки закінчилися, а ось із Дашею у цей час все тільки починалося. У шлюбі вони народилися двоє дітей, будучи разом сім років. Нині вони залишилися друзями та партнерами. Їхнє дітище – мережа ресторанів.

Колишнє подружжя Даша та Михайло Кацуріни
Колишнє подружжя Даша та Михайло Кацуріни

Примітно, що про розлучення пари Дантес-Дорофєєва та Кацурін-Кацуріна повідомили шанувальникам із різницею в один день. Шанувальники вважають, що причиною розставання стало нове кохання – Надя Дорофєєва увела Кацуріна з родини, адже до цього Даша скаржилася, що чоловік їй зраджує. Виходить, що бумеранг наздогнав Дашу дуже швидко. За словами закоханих, із колишніми вони підтримують спілкування та дружбу, не тримають один на одного зла. Зародження почуттів між Дашею та Вовою сталося не так швидко, як у їхніх колишніх. Дантес став справжнім другом та підтримкою для неї у непростий час, таким чином дружба переросла у кохання.

Поділитися статтею

Зараз читають

Красуні вітчизняної естради, які не тримають ноги разом

Загляньте в щілину: наші знаменитості, які постійно розставляють ноги на фото – Никитюк, Лобода,...

Місцеві зірки в Україні і Росії давно знають - одного вокалу недостатньо, щоб пробитися в перші лінії шоу-бізнесу.
Джамала з чоловіком-іменинником

Джамала зворушливо привітала чоловіка Бекіра з Днем народження цілої підбіркою ніжних фото

Як відомо, Бекір на 8 років молодший за свою зоряної дружини, відповідно, йому сьогодні виповнюється 29 років.
Ані Лорак

Ані Лорак вперше за 7 років виступила в Україні: як пройшов концерт і як...

16 серпня пройшов сольний концерт співачки Ані Лорак в Одесі. Це перший концерт артистки в Україні за останні 7 років.
Дівчинка народилася з родимими плямами на обличчі

Мама в шоці: чому користувачі інтернету розкритикували зовнішність дівчинки?

Жінка просто поділилася фотографією дочки в Інтернеті. Але люди негативно відреагували не зовнішність маленької дівчинки.

Популярне за тиждень

Популярне