“Це десяток хітів”: Тіна Кароль розповіла, що збирається робити зі своїми російськомовними піснями

Тіна Кароль розпочинала свою кар'єру, як російськомовна співачка. Нещодавно вона зізналась, що планує зробити зі всіма своїми хітами, написаними російською мовою

Відома в Україні співачка від початку повномасштабного вторгнення росії рідко давала медіа коментарі й зовсім не з’являлась у якості гості на інтерв’ю. Втім, артистка все-таки вирішила відповісти на запитання журналістів й погодилась на розмову зі ЗМІ “Голос Америки”. У інтерв’ю українська співачка поділилась своєю думкою стосовно багатьох цікавих тем.

Журналісти поспілкувались із артисткою в Нью-Йорці одразу після виступу Тіни Кароль на презентації фонду Олени Зеленської. Розмова відбулась у Представниці України від ООН. Перш за все, у співачки поцікавились коментарем її міжнародної діяльності – інтерв’юер звернула увагу на закордонні виступи Тіни Кароль, а також її зустріч із прем’єр-міністром Японії.

Європейці повинні бачити, що ми в спротиві, що це супротив людей, що це не політична гра

– прокоментувала артистка і заявила, що японські медіа видались їй дуже уважливими до людей, які власними діями та вчинками демонструють повагу та любов до Батьківщини.

Тіна Кароль відповіла на запитання журналістів
Тіна Кароль відповіла на запитання журналістів

Крім того, Тіна Кароль висловила свою думку стосовно артистів, які під час повномасштабної війни демонстрували своє каяття в тому, що раніше звертали недостатньо уваги на питання російської агресії. Співачка згадала про Алана Бадоєва, який заявив, що повномасштабна війна – це його вина. Відтак артист довгий час заявляв, що події в Україні – це “внутрішній конфлікт”.

Співачка не могла не пригадати й про свої російськомовні пісні. Так, Тіна Кароль відповіла на питання журналіста про те, що ж вона таки збирається робити зі своєю творчістю “з минулого життя”.

В мене в репертуарі було багато російськомовних пісень, з початком війни я їх просто відклала, а це десяток хітів, й вони просто лежать на полиці, можливо, на довго

– повідомила Тіна Кароль.

Артистка також додала, що довгий час вона боролась із творчою кризою, адже на початку війни їй не вдавалось писати пісні, які би не розповідали про увесь біль, який вирував усередині Тіни Кароль. Проте, вона не хотіла писати такі пісні – їй хотілось навпаки надихати людей і вселяти в них надію на краще.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як виглядає дитячий садок для собак?

Як виглядає дитячий садок для собак: фото сплячих цуценят підкорюють мережу. У кожного є...

Фото сплячих цуценят розтопить навіть крижане серце. Ви тільки подивіться, як виглядає дитячий садок для собак. Дивовижне місце для домашніх вихованців.
Як підвищаться пенсії?

В Україні з 1 грудня 2021 року максимальні пенсії перевищать 20 тисяч гривень

З 01.12.2021 року в нашій країні підвищаться мінімальні та максимальні пенсії. Це з тим, що вони прив'язані до прожиткового мінімуму країною.
Як зірки виглядатимуть в старості

Комп’ютерна програма познущалася: Вінник, Вакарчук, Каменських, та інші стали зморшкуватими і негарними

За допомогою додатку FaceApp кожен може побачити себе в старості. Юзери не втрималися і пропустили крізь комп'ютерну програму світлини українських зірок. Ось що з цього вийшло.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк впала зі сходинок в короткій сукні: засвітила пікантними місцями

Телеведуча поділилася веселими знімками у своєму особистому блозі в мережі Instagram.

Популярне за тиждень

Популярне