“Були холопами – стали рабами”: Пугачова після від’їзду з росії красномовно відповіла на критику путіністів

Алла Пугачова, яка підтримує Україну та виступає проти війни, викликала бурю обговорень та незадоволень серед росіян-путіністів. Однак співачка не стала мовчки слухати критику у свій бік та публічно відповіла всім, хто її обговорює.

Після початку повномасштабної війни в Україні Максим Галкін та Алла Пугачова одразу висловили свою позицію в підтримку України та проти війни. Зіркове подружжя ще в лютому виїхали із росії до Ізраїлю. Однак напередодні навчального року Алла Борисівна зі школярами Лізою і Гаррі повернулися в росію, а діти 1 вересня пішли до школи.

Однак після того, як 16 вересня російське правління визнало Максима Галкіна іноземним агентом, Алла Пугачова ймовірно вирішила назавжди покинути росію. В кінці вересня  співачка разом із дітьми виїхала до Ізраїлю, а свій знаменитий замок у селищі Грязь виставила на продаж. Судячи з усього на цей раз Алла Борисівна прийняла рішення більше ніколи не повертатися в терористичну країну, в якій немає свободи слова.

Алла Пугачова разом зі своїми дітьми та чоловіком
Пугачова після від’їзду з росії красномовно відповіла на критику путіністів

Звісно, багато росіян-путіністів тут же почало критикувати і висміювати Пугачову. Для того, щоб образити артистку, на стіні телецентру “Останкіно” у Москві з’явилося чергове абсурдне повідомлення, адресоване артистці.

Алло, то нах…я ти взагалі приїжджала?

, – було написано на стіні.

Алла Пугачова вирішила відповісти всім росіянам-путіністам, які намагаються вколоти її. Співачка в своєму Інстаграм-блозі опубліковала пост-звернення, де запевнила, що радіє з того, що її ненавидять путіністи.

Яке щастя, що мене ненавидять ті люди, яких я завжди терпіти не могла. Якби я їм подобалася, це означало б, що співала і жила даремно. Причина зрозуміла. Нехай скрегочуть зубами. Були холопами – стали рабами.

, – красномовно відповіла всім кривдникам Алла Пугачова.

Підписники Пугачової розійшлись в думках під коментарями. Багато хто подякув Аллі за її позицію та відзначив, що вона розумна і сильна жінка, оскільки не боїться перечити диктатору путіну. Однак звісно в коментарях було й багато путіністів, які написали образливі слова Аллі Борисівні.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.