Влад Яма втік з України та “відірвався” на вечірці разом з дружиною: ось чим знаменитість займається в Америці

Український хореограф отримав чимало критики в свою сторону за те, що вирішив покинути рідну країну. Нещодавно артиста "застукали" на американській вечірці – чим займається Влад Яма за кордоном?

Відомий український хореограф після початку повномасштабного вторгнення покинув територію України разом зі своєю сім’єю. Хоча багато прихильників думали, що Влад Яма відвезе своїх рідних до більш безпечного місця та повернеться до України, танцюрист вчинив по-іншому. Нині хореограф досі перебуває в США, за що отримує у свій бік чимало хейту.

Влад Яма зі своєю дружиною та сином перебуває в Америці
Влад Яма зі своєю дружиною та сином перебуває в Америці

Нещодавно артиста “застукали” на гучній американській вечірці на честь минулого свята Хелловін. Так, хореограф з’явився у компанії своєї дружини та Дмитра Ступки, онука легендарного українського актора. Організацією вечірки займалась американська спільнота українців “Ukrainian Miami”.

Нагадаємо, що Дмитро Ступка так само уникає повернення до України. Раніше знаменитість зізнався, що новини про початок повномасштабної війни застали його, коли той летів до Стамбулу. Саме тому, за зізнанням онука українського актора, він вирішив вирушити до Америки, відмовившись повертатись додому.

Влад Яма відвідав захід у білявій перуці, яка була перев’язана банданою, а от його дружина Ліліана вирішила не наряджатись. Схоже, що жінка заздалегідь знала ймовірну реакцію публіки на те, що під час повномасштабної війни в Україні її чоловік не просто уникає повернення на Батьківщину, а й дозволяє собі розважатись на вечірках.

Дружина Влада Ями заздалегідь випередила ймовірну негативну реакцію на те, що разом з чоловіком відвідала американську вечірку
Дружина Влада Ями заздалегідь випередила ймовірну негативну реакцію на те, що разом з чоловіком відвідала американську вечірку

Саме тому Ліліана Яма заявила: цей захід був благодійним. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм дружина українського хореографа зазначила, що вони не просто веселились на американській вечірці – в ці вихідні пройшов захід на підтримку України. За діджейською стійкою Влад Яма говорив про перемогу рідної країни, а також зіграв сет. Втім, незрозуміло, до чого взагалі було згадувати про Батьківщину.

Так, хоча захід позиціювався як благодійний, не було надано ні одного доказу, чеку та звіту. Навіть Ліліана Яма, яка наголосила на моральності проведеної вечірки, не розповіла детальніше, в чому саме полягала допомога Україні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тетяна Овсієнко в передчутті недоброго написала заповіт - чоловікові не дістанеться нічого

Чоловік не претендує. Тетяна Овсієнко, обвинувачена в алкоголізмі, склала заповіт

У дев'яностих пісні Тетяни Овсієнко знав будь-який, їх наспівували і любили слухати по радіо. Однак зараз артистка кардинально змінила напрямок своєї діяльності, і, судячи з чуток, навіть спилася.
Гороскоп для 3 знаків зодіаку

ТОП-3 знаки зодіаку, яким потрібно побути на самоті з 16 вересня 2021 року

Три знаки Зодіаку зіткнуться з внутрішнім конфліктом і необхідністю побути на самоті на короткий період.
Ілона Гвоздьова назвала свій діагноз

Ілона Гвоздьова розповіла про важку хворобу, яку не знала, як лікувати: “З кожною годиною...

Відома українська хореографиня нещодавно розповідала про те, що погано відчуває ліву руку. Сьогодні знаменитість зазначила, що ситуація погіршилась і назвала свій діагноз
Анастасія Приходько

Молода мама Анастасія Приходько показала неідеальну фігуру після пологів: прийняла себе такою

Нещодавно стало відомо, що співачка Настя Приходько стала мамою. Свою вагітність вона приховувала весь час, навіть коли брала участь в гіпершоу "Маска".

Популярне за тиждень

Чим нині займаються підопічні Могилевської із Real O: три з чотирьох...

Свого часу Наталка Могилевська сформувала гурт Real O із дівчат, що брали участь у "Фабриці зірок 2008". З тих чотирьох співачок, що увійшли до першого складу, нині в Україні залишається лише одна. Де нині перебуває решта?

Популярне