Актор “Кварталу 95” Степан Казанін зізнався, що його звати не Степан та розкрив своє реальне ім’я

Відомий український комік та актор Степан Казанін у реальному житті насправді має інше ім'я. Артист з "Кварталу 95" публічно зізнався, як його дійсно звати

Степан Казанін здобув свою популярність завдяки участі в змаганні “КВК”, а пізніше – роботі в студії “Квартал 95”. Знаменитість знає ледве не кожен українець, який хоча б раз дивився вечірнє комічне шоу. Втім, мало хто підозрює, що Степан насправді є Сергієм. Так, український артист публічно прокоментував свій сценічний псевдонім та зізнався, чому називається Степаном, якщо в усіх документах його звати Сергієм.

Артист про своє справжнє ім’я та сценічний псевдонім

Цікава історія про виникнення сценічного псевдоніма артиста бере свій початок в університеті. Сергій Казанін завершив навчання у школі та вирішив здобувати вищу освіту в Тамбовському інституті хімічного машинобудування. Тоді майбутня знаменитість вже був доволі популярним у колах КВНщиків, адже ще під час навчання в школі створив свою команду.

В університеті не змінилось нічого, крім імені Казаніна. Так, артист продовжив свою гумористичну діяльність та грав у складі команди КВК, але в статусі студента. Тоді, зізнається Казанін, ніхто не міг запам’ятати його імені. Артист зазначає, що він представлявся Сергієм купу разів, але товариші навідріз відмовлялись запам’ятовувати ім’я студента.

Сергій Казанін розповів історію про те, як він став Степаном та чому мало хто знає його справжнє ім'я
Сергій Казанін розповів історію про те, як він став Степаном та чому мало хто знає його справжнє ім’я

Я три дні терпів, а потім ляпнув, що я — Степан, і всі моментально почали мене кликати Степаном. З того часу тільки рідні називають мене Сергієм

– зізнався Степан (Сергій) Казанін.

Цікаві факти з життя українського коміка

  • Насправді в сім’ї Казаніних є Степан – так артист назвав свого старшого сина, якого народила йому дружина Наталія. Молодшого сина Сергій назвав Петром;
  • Степан Казанін народився та виріс у місті Надим, Тюменської області, що в росії. З Україною його життя пов’язали колеги, які запросили Казаніна виступати разом з ними у складі “95 Кварталу”. Відтоді артист бере активну участь в створенні українських розважальних проєктів;
  • Інтерес до медійного продукту в Степана Казаніна виник ще в юності. Хоча майбутній артист отримав технічну спеціальність, ще в молодості Сергія та його товаришів нагородили статуеткою “Тефі” – найголовніша російська нагорода в телевізійній сфері. Нагороду Казанін та його колеги отримали за програму про історію регіону.

Поділитися статтею

Зараз читають

Розлади харчової поведінки

5 типів розладів харчової поведінки

Розлади харчової поведінки - це серйозні психічні захворювання, що супроводжуються порушенням харчової поведінки. Про існуючі типи РПП читайте далі.
Як позбутися від харчової молі

Боремося з паразитами на кухні: як позбутися від харчової молі

Перебираючи крупи, або набираючи борошно ви помітили неприємні грудочки, або метеликів? Що це за комахи і як від них позбавитися - чіайте далі.

Перша дружина Юрія Горбунова: як виглядає, чому розлучилися

Юрій Горбунов зараз є батьком двох дітей та щасливий у шлюбі з Катериною Осадчою. У 2021 році у нього народився другий син Данило. Раніше у нього народився син Іван.
Дмитро Шепелєв

Шепелев з’явився, тепер він на ТНТ: “Нічого цікавіше для мене немає “

Цього літа шанувальники телеведучого Дмитра Шепелєва та його екс-дружини співачки Жанни Фріске почали бити на сполох - Шепелев пропав, і навіть не вшанував пам'ять колишньої дружини в її день народження.

Популярне за тиждень

Популярне