Актори “Дизель Шоу”, які зіграли весілля чи крутили романи: Вікторія Булітко, Олександр Бережок та інші

Прихильники дуже уважно стежать за особистим життям своїх кумирів. Пропонуємо пригадати найкрасивіші пари гумористичного проєкту "Дизель Шоу" разом

Один із найвідоміших гумористичних телепроєктів України “Дизель Шоу” народив чимало красивих пар. Хоча закохані артисти лише на сцені, від цього їхні “стосунки” не стають менш романтичними. Поза сценою в кожного з цих акторів є своє особисте життя, сім’ї, кохані та навіть діти. Втім, коли вони з’являються разом на сцені, кожен глядач знає, що зараз побачить надзвичайно життєвий номер про подружній побут.

Вікторія Булітко та Євген Сморигін

Ця пара, певно, є однією з найвідоміших серед усіх інших претендентів на звання “Сценічне подружжя року”. Вікторія Булітко та Євген Сморигін неодноразово зізнавались, що в реальному житті їх пов’язує міцна дружба.

Вікторію Булітко та Євгена Сморигіна часто помилково вважають парою, втім у реальному житті вони лише друзі
Вікторію Булітко та Євгена Сморигіна часто помилково вважають парою, втім у реальному житті вони лише друзі

Артисти познайомились задовго до того, як їх почали сприймати “парою”. Більш того, за зізнанням Булітко, саме завдяки влучній пораді Сморигіна вона свого часу потрапила до команди “Дизель Шоу”.

У реальному житті в Євгена Сморигіна є дружина, з якою він виховує дітлахів. Вікторія Булітко також не самотня. Хоча вона ще не розкривала особистості свого обранця, акторка зізнавалась, що її серце зайняте.

Яна Глущенко та Олександр Бережок

Знаменитості часто грають на сцені закохану пару. В репертуарі Олександра та Яни чимало номерів про кумедні, втім дуже життєві ситуації, що точно траплялись з кожним подружжям принаймні раз. Проте, як би гармонійно артисти не виглядали в парі, насправді вони лише друзі.

Бережок та Глущенко часто з’являються на сцені “Дизель Шоу”

Олександр Бережок давно й щасливо одружений. Яна Глущенко також не “холостячка”, адже гумористичний телепроєкт звів її з майбутнім чоловіком. Вони зіграли тихе та невелике весілля й почали подружнє життя.

Єгор Крутоголов і Вікторія Булітко

Головний натхненник “Дизель Шоу” та дюймовочка теж доволі часто тішать глядачів своїми виступами. Єгор Крутоголов особливо цікаво виглядає поруч із Вікторією Булітко. Мужній та здоровий актор ідеально доповнює тендітну та мініатюрну актрису.

Вікторія Булітко та Єгор Крутоголов грають подружню пару
Вікторія Булітко та Єгор Крутоголов грають подружню пару

У реальному житті Єгор Крутоголов перебуває в шлюбі з Катериною. Закохані одружились 2006 року й з того моменту не розлучаються.

Поділитися статтею

Зараз читають

Третій ефір

Новий сезон “Танці з зірками ” стартує вже сьогодні: чого чекати глядачам?

Вже сьогодні ввечері на телеканалі 1 + 1 глядачі зможуть спостерігати за улюбленими парами і їх гарячими танцями.
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Історія кохання Олександри Кучеренко та Дмитра Комарова: все було як в казці!

Вона - 18-річна переможниця конкурсу Міс-Україна. Він - знаменитий невтомний мандрівник, який більшу частину часу проводить в експедиціях.
Євген Кошовий з дружиною і дітьми

У родині Євгена Кошового з «Кварталу 95» поповнення — тепер їх п’ятеро: більше не...

У популярного українського коміка Євгена Кошового поповнення в родині. Такою радісною новиною актор і художній керівник студії «Квартал 95» поділився в Instagram.
Дан Балан і Віра Брежнєва: буде щось яскраве

Дан Балан знову з Брежнєвою: шанувальники на вухах, удар для Тіни Кароль

Шоу "Голос країни " оголосило новий формат свого проведення, і поки етап відбору проходить в соціальній мережі Інстаграм.

Популярне за тиждень

Популярне