Білоруси Сморигін, Танкович та інші актори “Дизель Шоу”, які отримують український паспорт: українці в душі

"Дизель шоу" складається не лише з українців, але й з росіян і білорусів. З початком війни акторам-іноземцям довелося визначатися – чи взяти українське громадянство, чи повернутися на батьківщину.

Євген Сморигін

Женя давно мешкає у Києві. Тут у нього дружина і троє дітей. В принципі, він давно міг би оформити український паспорт завдяки дружині-українці. Але раніше вільно почувався й з білоруським. Та в світлі останніх подій довелося вирішувати, на чиєму він боці.

Євген Сморигін має українську дружину і трьох дітей, тому потребує паспорта з тризубом

Звісно, можна було б повернутися в Мінськ і оформити папери, що в нього дружина-іноземка. Але Сморигін не певен, що його б відпустили назад. Тому пішов іншим шляхом – отримати українське громадянство тут. Задля цього довелося складати іспит з української мови. Актор впорався чудово, набравши 97 із 100 можливих балів. А ще в нього розпитували про історію України і базові статті Конституції. Тепер справа за президентом – він має задовольнити прохання білоруса.

Дмитро Танкович

Залишається в Україні і робить чудовий український контент у програмі “А я сейчас вам покажу…” іще один “дизельний” білорус Дмитро Танкович. Гуморист уже давно мешкає в Україні, але громадянство не оформив, бо це складний і довгий процес.

Дмитро Танкович зібрав пакет документів на українське громадянство

Позиція Танковича зрозуміла. Він часто їздить за кордон з благодійними концертами на підтримку нашої країни. Але документи на паспорт із тризубом тільки збирається подавати – весь пакет уже зібрано.

Не всі такої думки

Худрук “Дизель Студіо” Єгор Крутоголов розповів, що деякі актори з його колективу відбули до себе додому. 23 лютого колектив давав концерт. Наступного дня Маруся Грицак мала повертатися до Білорусі, натомість опинилася в окупації на довгих 17 днів. Щойно Київську область звільнили, вона поїхала.

Євген Нікішин та Сергій Писаренко виїхали в України після 24 лютого

Євген Нікішин відбув до росії, напевно, потрапив у свій рідний Магнітогорськ. А Сергій Писаренко після того, як його будинок було обстріляно, опинився з родиною в Прибалтиці.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віра Брежнєва і Тамара Галушко

Брежнєва показала пікатні фото мами та сказала, що хоче виглядати так само

Співачка оприлюднила знімки мами в купальнику в мережі.
Лідія Таран з донькою Василиною

Лідія Таран показала 13-річну дочку від Доманського та похвалилася її досягненнями: дочка копія мами...

Лідія Таран в своєму Інстаграм-блозі розповіла, як привчає свою єдину дочку до спорту.
Як виглядає єдиний брат Тіни Кароль

Як виглядає і чим займається старший брат Тіни Кароль: зовсім не схожий на зіркову...

Рідний брат Тіни Кароль - людина не публічна, але досить успішна.
Оксана Марченко обирала чоловіків на роботі

Біглянка Оксана Марченко двічі заміжня: з обома чоловіками познайомилася під час інтерв’ю

Колись улюблениця мільйонів українців, а тепер вигнанка Оксана Марченко має за плечима два шлюби. Обидвох обранців ведуча знайшла на роботі – познайомилася під час інтерв'ю.

Популярне за тиждень

Популярне