Кримська татарка складе конкуренцію Осадчій: Джамала показала свої дивакуваті головні убори (ФОТО)

На відміну від Каті Осадчої, головні убори Jamala виступають не лише, як прикраси, але й сповнені глибокими сенсами і передають думки і настрій співачки, замінюючи чимало слів.

Поклик

Мініальбом співачці довелося записувати в різних частинах світу. Головним гаслом було: “Боротися. Рятувати. Любити”. Тут можна почути звуки національних кримськотатарських інструментів, а ще народні співи і слова Симоненка. Для обкладинки зірка обрала дивний головний убір з цікавим поєднанням національних елементів. У підписників Інстаграм-сторінки прослуховування цих чотирьох пісень викликало асоціації з промінчиком світла, що пробивається після довгої і темної ночі.

Жовта стрічка

У цій кудлатій шапці Джа підтримала проєкт #ЖовтаСтрічка, що координує рух спротиву на окупованих ворогом територіях України. Кожен на своєму місці робить усе можливе, аби вибороти довгоочікувану свободу.

Амстердам

На концерті в Амстердамі Джамала вбралася в убір, який було зроблено для альбому. Тут зірка зустрілася з багатьма людьми, яких пам’ятає ще по “Євробаченню”. Всі вони чудово розуміли, що відбувається, і висловили підтримку активній борчині.

Карпати

У липні 2021 року Джамала побувала в Карпатах, сповнившись гуцульським колоритом. Тоді видавалося, що нічого особливого не відбувалося. Але річниця подорожі у липні 2022 року з її Харковом, Оленівкою, Часовим Яром, Вінницею довів, якими всі ми колись були щасливими.

Польща

Під час Гала-концерту Джамала вдягла на голову шапочку, що поєднала в собі українські і кримськотатарські мотиви. Як завше, її виступ стосувався перемоги зла над добром, а вбрання дуже промовисто це підтверджувало. Коли Джа співала We Are The Champions, на очах багатьох присутніх блищали сльози.

Поділитися статтею

Зараз читають

Анастасія Волочкова привела свою дочку в школу

Повернулась передом і розставила ноги: Анастасію Волочкову знову зняли в непристойній позі

Балерина Анастасія Волочкова бажає своїм шанувальникам в Інстаграм доброго ранку. Вона одягла лимонний купальник, і сіла на шпагат в воді.
Принцеса Євгенія скоро народить ще одного спадкоємця

Вагітна принцеса Євгенія вперше з’явилася на люди з “животиком”: спадкоємець або спадкоємиця?

Карантинний бебі-бум триває - на початку вересня королівська сім'я підтвердила чутки про вагітність принцеси Євгенії, внучки королеви Єлизавети II.
 "Земляни " відреагували на події в Луцьку

“Земляни” відреагували на події в Луцьку: не схвалюємо

Творці "Земляни" відреагували на терориста, який днями в українському місті Луцьк захопив цілий автобус з пасажирами.
Олександра Кучеренко показала стрункі ноги, і, щоб точно вже привернути до них увагу, опублікувала цілу добірку

Дружина Дмитра Комарова не витримала відряджень чоловіка і пішла до Дмитра Гордона

Дружина відомого мандрівника і журналіста Дмитра Комарова Олександра Кучеренко показала незвичайне фото з Дмитром Гордоном.

Популярне за тиждень

Популярне