Відомо, чому насправді Дорофєєва розлучилась з Дантесом, а з Кацуріним все вийшло: річ у стародавньому ритуалі

Шанувальники довго розмірковували над тим, чому насправді одна з найвідоміших пар України розлучилась. Тепер стало відомо, що насправді Наді Дорофєєвій завжди судилось бути з Кацуріним

Розлучення Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса цієї весни спричинило у мережі справжній фурор. Так, шанувальники будували різноманітні теорії стосовно того, чому артисти насправді розірвали свої тривалі стосунки та підписали папери про завершення шлюбу. Історія набрала більших обертів, коли виявилось, що Дорофєєва “закрутила” роман із Михайлом Кацуріним, а Вова Дантес почав зустрічатись із колишньою дружиною свого найкращого друга.

Тоді роздуми стосовно причини розлучення замінили численні жарти про “обмін дружинами”. Шанувальники перемкнули увагу з однієї теми на іншу, проте центральними обговорюваними персонами все ще залишались Надя Дорофєєва, Вова Дантес і Кацуріни. Тепер у мережі розкрили ймовірну причину розлучення співаків та початок нових романів.

Чому Дорофєєва та Дантес розлучились

На особистій сторінці відомого київського ресторатора Михайла Кацуріна у соціальній мережі Інстаграм з’явився допис з відео. В особистому блозі знаменитості з’явився уривок з нового випуску YouTube-шоу Кацуріна, який він записав разом з Антоном Птушкіним. Так, відомий мандрівник і його товариш, поціновувач смачної їжі, вирушили до Львова з гастрономічною екскурсією старим містом.

На останньому опублікованому ролику на сторінці Михайла Кацуріна героїня нового випуску YouTube-шоу готує смаколик, а паралельно розповідає про давню українську прикмету. Так, за словами жінки, тим, хто в дитинстві облизував макогон, пророчили в майбутньому лисого чоловіка. Макагон – це спеціальна ступа для того, аби перетирати мак.

Михайло Кацурін із гумором підійшов до народної мудрості, тому одразу після вислову героїні його шоу на екрані з’явилось спантеличене обличчя ресторатора. Оператор поступово наближав ракурс і зрештою на екрані можна було побачити лише лису голову Кацуріна.

У коментарях до нового допису шанувальники припустили, що Надя Дорофєєва, ймовірно, у дитинстві все-таки облизала макогон і саме тому тепер зустрічається з лисим Михайлом Кацуріним. Можна припустити, що саме це стало причиною, чому співачка розлучилась зі своїм колишнім Володимиром Дантесом. Так, український співак має шикарну шевелюру.

Поділитися статтею

Зараз читають

Українські зірки, які мали токсичних колишніх

Чоловіки-ПМС: Даша Астаф’єва, Слава Камінська, Ані Лорак та інші співачки, які мали токсичних наречених...

Не всім вдається стати щасливими і на сцені, і в особистому житті. Пригадуємо невдалі історії коханні відомих українських співачок, які мали токсичних наречених
Салат з баклажанів

Салат з баклажанів з маринованою цибулею: ситний і готується нескладно

Салат виходить не тільки смачним, але й корисним. Оскільки баклажани не смажаться, а запікаються у духовці.
Олег Кензов і Наталія Ярмоленко

Олег Кензов вперше розповів про те, чи бив він дружину насправді: “Періодично б’ю...

Олег Кензов вперше прокоментував скандальне інтерв'ю колишньої дружини, яка звинуватила його в домашньому насильстві.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №9-1: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Якщо людина вперше вирішує головоломки зі сірниками, то може зіткнутися із труднощами. Тому для нього варіантом вирішення завдання є взяти коробку сірників і розкласти на столі та вирішити головоломку.

Популярне за тиждень

Популярне