Ектор Хіменес-Браво зізнався, чому святкуватиме Новий рік 2023 у повній самоті: “Спекулювати цим не можна”

Найвідоміший шеф-кухар країни нещодавно зізнався, що на святкування Нового року не запросить навіть найближчих родичів. Про те, чому так сталось, знаменитість розповів у останньому дописі

В Україні Ектор Хіменес-Браво здобув свою популярність завдяки участі у відомому телепроєкті “МастерШеф”. Мільйони шанувальників уважно слідкують за останніми новинами про шеф-кухаря та полюбляють готувати за його рецептами. Публіку цікавить не лише професійне, а й особисте життя відомого кулінара. Нещодавно Ектор Хіменес-Браво зізнався, що насправді він святкуватиме Новий рік у повній самоті. Чому так сталось, читайте у матеріалі “Однієї хвилини”.

Ектор Хіменес-Браво про святкування Нового року

На особистій сторінці відомого українського кулінара в соціальній мережі Інстаграм нещодавно з’явився допис, у якому він розповів про те, як ставиться до святкування новорічних свят та чи планує сам влаштовувати сімейну вечерю. Так, Ектор Хіменес-Браво зазначив, що зараз питання, чи святкувати Новий рік, турбує ледве не кожного українця. Знаменитість висловив власну позицію.

Ектор Хіменес-Браво попри все вирішив нарядити ялинку
Ектор Хіменес-Браво попри все вирішив нарядити ялинку

Перш за все, повідомив відомий кулінар, він святкуватиме Новий рік на самоті, адже абсолютно всі його рідні нині знаходяться за кордоном, у безпеці. Втім, Ектор Хіменес-Браво розповів, як ставиться до того, що чимало людей вважають святкування Нового року чимось неприйнятним нині.

Кулінар зазначив, що це питання є доволі важким, адже попри всі завіряння психологів, у країні все ще триває війна. Проте, додав Ектор Хіменес-Браво, окрім війни, продовжується і життя. Знаменитість зазначив, що не можна спекулювати тим, що бійці на фронті виборюють шанс для українців жити звичайним життям. Втім, вважає Хіменес-Браво, не можна власноруч робити собі погано та змушувати себе страждати.

Ектор Хіменес-Браво висловив свою думку стосовно святкування Нового року
Ектор Хіменес-Браво висловив свою думку стосовно святкування Нового року

Знаменитість зазначив, що кожен має право наряджати ялинку, танцювати та підбадьорювати найближчих і найрідніших людей. Кулінар зазначив, що попри всі життєві складнощі українці продовжують жити, тому це не може не надихати. На думку кулінара, кожен має право робити те, що допомагає йому пережити ці складні часи.

Поділитися статтею

Зараз читають

Таюне

(Відео) Чуттєва Таюне не пробачить зради. Пісня – “Чую, чую, бачу, бачу “

У цій пісні Таюне прозоро натякає, що вона бачить як жінки дивляться на Олега і як його пісні у них викликають захват.
Ігор Крутий запізнився на друге весілля

Ігор Крутой зробив пропозицію на третьому побаченні, а сам запізнився на весілля: “Кохання виникло...

Зараз Ігор Крутий – відомий композитор, багатий і знаменитий. Але були часи, коли на нього ніхто не звертав уваги, і дівчата обходили десятою дорогою. Дивно, що Ольга роздивилася справжній потенціал свого випадкового знайомого і не пошкодувала.
Сорокарічна Анна Семенович вразила видом в одному халатику

Страсна Семенович розкинулася на кріслі і вразила жаркими видами в одному халатику

Російська співачка, яка славиться своїми величезними "очима ", знову знайшла чим дивувати публіку.
Гоген і його дружина Катя

«Порожні як пробки»: чому Гоген віддається любові зі бабками

Епатажний шоумен Гоген Солнцев, відомий своїми романами з жінками значно старшого віку, не перестає дивувати публіку. Однак незмінним залишається питання - навіщо йому баби? У його висловлюваннях та інтерв'ю ми знайшли відповідь.

Популярне за тиждень

Популярне