Хто зі знаменитостей народився 1 січня: Кравець, Дєлієв, Маренич відзначають день народження в новорічну ніч

У декого 1 січня подвійне свято. Вони зустрічають не лише прийдешній рік, але і власний день народження. Кому з зірок пощастило народитися в перший день року і добитися, щоб цей день відзначаються абсолютно всі?

Георгій Делієв

Коміку не пощастило, адже зазвичай 1 січня він проводив час на корпоративах, а не за святково вбраним столом в оточенні рідних і друзів. Відмовитися від виступів у перший день року Георгій не міг, оскільки платили дуже добре. Зазвичай за цей день Делієв заробляв стільки, скільки в інший час за цілий місяць.

Георгій Делієв з 1 січня став 63-річним

Останнім часом кожного 1 січня гуморист перебував за кордоном, беручи участь у легендарному Snow Show, де йому була визначена постійна роль. Тільки у 2020-му зробив виключення і залишився вдома, оскільки відзначав 60-річний ювілей. У дитинстві артист ображався, що його одноліткам дарують подарунки двічі на рік, а йому – виключно один 1 січня.

Олена Кравець

Багато років поспіль Олена відзначала власний день народження на сцені. “Квартал” користувався шаленим успіхом, то відбою від заявок не було. Колеги завжди оголошували зі сцени про визначну подію, і дарували актрисі багато квітів.

Олена Кравець 1 січня відзначає 46-річчя

А вона завше мріяла про тихе сімейне святкування дня народження у вузькому сімейному колі. Щоб удома, а не в ресторані, і щоб усі співали пісень під гітару. Тепер, коли Олена вже не виступає разом із квартальниками, та і корпоративів стало на порядок менше, мрія іменинниці нарешті збулася.

Валерій Маренич

Легенді радянської естради 1 січня минуло 77 років. “Тріо Мареничів”, у складі якого співали Валерій, його благовірна Антоніна Сухорукова і її сестра Світлана, збирало цілі стадіони. Всі думають, що виконавець українських пісень народився в Луцьку. Насправді це не так, бо чоловік насправді з Кривого Рогу. А дівчата-колеги – взагалі родом із родом із Куйбишева.

Валерій Маренич і його тріо колись гримів на весь Радянський Союз

1 січня Валерій Маренич, відзначаючи день народження, завжди загадує бажання – щоб знайшлися впливові люди, які б змогли організувати народному артисту України сольний концерт, бо нині він виступає виключно перед військовими у госпіталі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Чим займаються діти українських зірок

Лікар, танцівниця і модель: чим займаються діти українських зірок

Популярність батьків, гарну освіта і потрібні знайомства - з раннього віку діти знаменитостей оточені можливостями. Хтось із них повторює творчу долю батьків, а хтось шукає свою дорогу в житті.
Українські зірки в трендових шубах і дублянках

Шуби чи дублянки? Що в модному сезоні зима 2023 обирають українські зірки: Леся Нікітюк,...

Хоча сучасна мода виступає проти натурального хутра, шуби та дублянки все ще залишаються в тренді. Ось тільки тварини при цьому залишаються цілими та неушкодженими

“Скидаю зайві кг”: Наташа Корольова покрутила п’ятою точкою біля причинного місця Тарзана

Співачка Наташа Корольова не перестає вражати своїми одіозними вчинками, відеозаписами, роликами, громадськими вчинками.
Зірки взялися до волонтерства

Активна позиція зірок: Арсен Мірзоян волонтерить, Дорофєєва розшукує зниклих, Руслана відстоює права жінок

Зірки не можуть насолоджуватися життям, коли у країні іде війна. Тож кожен робить щось по своїх силах, щоб наблизити перемогу. Волонтерять як можуть.

Популярне за тиждень

Популярне