Дружина 57-річного Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину: “Буду готувати чоловіка”

Молода дружина відомого українського співака Віктора Павліка Катерина Репяхова повідомила фанатами, що скоро здійсниться її велика мрія. В Мережі припустили, що зірка натякнула на другу дитину.

Катя Репяхова — блогерка і концертний директор і дружина Віктора Павліка. Їй 28 і у неї аудиторія більш ніж 150 тисяч чоловік, які щодня слідкують за життям дівчини та її сім’ї. Катерина максимально відверта в Мережі, тому навіть про негаразди в зірковій родині публіка завжди дізнається.

На цей раз молода дружина Віктора Павліка поділилась з прихильниками новиною, що в найближчий час вона здійснить свою мрію:

Ще до трагедії в Дніпрі я прокинулася з однією думкою, бажанням здійснити свою мрію і розпочала цим займатись. Потім все було не на часі і я з вами не ділилася цим всім, а зараз відчула, що готова з вами поділитися нарешті. Я дуже сподіваюсь, що скоро моя мрія здійсниться. Чи здогадуєтесь ви про що йде мова?

, – звернулась Катя до підписників.

Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину
Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину

Блогерка дала підказку, показавши фрагмент переписки:

Добре, я готова йти на прийом) — написала Репяхова.

Лікар буде на наступному тижні, домовляюсь про зустріч. Зараз працює 2 тижні в Україні і два тижні в Польщі, — відповіли їй.

Серед версій, які надійшли Катерині в дірект — ніс, груди і друга дитина, дівчинка.

Тут є правильний варіант, буду готувати чоловіка та і сама готуватись. До речі, мій чоловік не готовий до жодного варіанту, який тут є, але ж ми жінки можемо все

, – розповіла Репяхова.

Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину
Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину

Нагадаємо, дружина Віктора Павліка в 2021 році народила сина Михасика і мріє стати мамою дівчинки. Також у Катерини є плани на зміни зовнішності за допомогою пластичної хірургії. Дівчина давно зізнавалась, що хоче виправити ніс, прибрати друге підборіддя і зробити бюст, але останнє вона робити після консультації зі спеціалістом поки що передумала, тому що не хоче збільшувати об’єми, а лише зробити їх однаковими, однак при такій операції в найближчий рік їй не можна вагітніти.

Поділитися статтею

Зараз читають

Мокій Мокрий

Мокій Мокрий: яке свято відзначають 24 травня 2021 року і які в цей день...

24 травня - сильний релігійне свято, яке має свої традиції, особливості і заборони, яких важливо дотримуватися, щоб не назвати біду в свій будинок і сім'ю.
Віктор Павлик та його дружина Катерина

Віктор Павлик показав сина від молодої дружини

Український артист Віктор Павлик насолоджується відпусткою зі своєю молодою дружиною і сином, який народився влітку.
Катя Осадча та Юрій Горбунов

(Фото) Принцеса з казки: Катя Осадча та Юрій Горбунов у передноворічному вбранні захопили шанувальників...

Катя Осадча виглядає як казкова принцеса. Одного погляду достатньо, щоб це зрозуміти. Їй йдуть прикраси та особливо корона.
Кіношні чоловік і дружина Горбань і Нагієв

Марію Горбань підозрюють у стосунках з Дмитром Нагієвим: чи переріс серіальний роман у справжній...

Марія Горбань в юності змушена була грати дівчат, яких покинули наречені, від чого дуже страждала. І лише після 30 років стала отримувати гідні ролі, особливо після того, як стала "дружиною" Дмитра Нагієва.

Популярне за тиждень

Популярне