На кого вчиться єдиний син Тіни Кароль: здобуває освіту за кордоном, щоб повернутися в Україну зі знаннями

Відома українська співачка Тіна Кароль виховує 14-річного сина Веніаміна Огіра від шлюбу з продюсером Євгеном Огіром. Хлопець вчиться за кордоном.

Тіна Кароль залишилась сама з маленьким сином в 2013 році, коли її коханий чоловік Євген Огір помер від онкологічного захворювання. Вені тоді було 4 роки, а вже коли настав час іти в школу, співачка відправила дитину на навчання в зовсім іншу країну і навіть не поїхала з ним.

Веніамін став учнем елітної Repton Preparatory School у Великобританії. Там є можливість жити в гуртожитку, але Тіна влаштувала сина в родину з України, яка туди емігрувала, щоб Веня був в рідному оточенні і виховувався в українській культурі.

Тіна Кароль зі своїм сином Веніаміном
На кого вчиться єдиний син Тіни Кароль

Хлопчик радує зіркову маму успіхами і гарними відмітками, крім навчання у нього багато інших захоплень. Він танцює гопак, грає на барабанах і фортепіано, займається фехтуванням, дзюдо.

Коли почалась повномасштабна війна, Веніамін став волонтером і на кишенькові збереження купив солодощі і на вокзалі у Варшаві зустрічав сім’ї українських біженців та пригощав їх дітей, щоб хоч трохи зарадити їхньому горю.

В інтерв’ю Тіна розповідала, що в перший день російського вторгнення серйозно поговорила з сином, сказала йому, що буде дуже зайнята і що він має бути чоловіком:

Я йому сказала, що почалася війна, але ти дорослий, ти маєш зібратися і твоє головне завдання як молодого солдата добре вчитися, щоб твої знання потім знадобилися

, – сказала Кароль в ТСН.

Свекруха Тіна Кароль розповіла про вимоги до дівчини 14-річного сина Веніаміна
На кого вчиться єдиний син Тіни Кароль

Співачка бачить своє майбутнє і майбутнє сина тільки в Україні, але яку професію він збирається опанувати поки не відомо. Шанувальники зірки припускають, що з шоу-бізнесом хлопець зв’язуватись не буде, тому що він дуже скромний і не особливо любить публічну увагу, хоч і обидва його батьків з цієї сфери.

Поділитися статтею

Зараз читають

Олег Винник і Таюне

Таюне в обтягуючому комбінезоні зібрала на собі всі погляди: дружина Олега Винника і не...

Таїсія Сватко, вона ж Таюне, вийшла на сцену в чорному шкіряному комбінезоні і звернула на себе всі погляди. Передбачувана дружина Олега Винника вразила фанатів.

Молодий, але лисий: вагітну Настю Каменських у мережі застали під час обіймів з коханим...

Популярна українська співачка Настя Каменських була помічена в обіймах із молодим чоловіком, на голові якого немає жодної волосинки. Фото викликало шквал обговорень у Мережі.
Де снайпер?

Тест на уважність. Знайди снайпера в лісі

Спробуйте знайти снайпера в лісі.
Господи, коли ми слабкі, допоможи нам

Молитва про надприродний захист душі та тіла, в важкий період часу

Світ змінюється так швидко. Кожен день засоби масової інформації розповідають історії про хвороби, що вразили світ, тих, хто нехтує законом, винаходить зло і знищує людей та майно. І через те, що відбувається, страх іноді піднімається в моєму серці - для мене, для тих, кого я люблю, і для людей всюди. Проте я знаю Господь, що Ти контролюєш все.

Популярне за тиждень

Лідію Федосєєву-Шукшину донька здала в будинок для літніх людей: саме там...

84-річна Лідія Федосєєва-Шукшина 5 років тому ще думала про заміжжя, стаючи на весільний рушник із Барі Алібасовим, а нині на неї чекає зовсім невесела подорож до пансіонату для літніх людей. У жінки є три доньки. Подібне рішення позбутися мами спало на думку найменшій з них.

Популярне