Краш Віталій Кім зізнався, що його наймолодший син претендує на місце голови сімейства: “З котом Марчиком”

Голова Миколаївської ОВА та відомий український громадський і політичний діяч Віталій Кім нещодавно зізнався, кого насправді в його родині вважають головою

У суворому, темному та страшному лютому 2022 року Віталій Кім для багатьох українців став справжнім променем світла. Громадський і політичний діяч і досі активно комунікує з авдиторією, підтримує та підбадьорює людей, тому голову Миколаївської ОВА заслужено називають “українським крашем”.

Після того, як Віталій Кім здобув особливу популярність за межами своєї області, інтерес публіки до його особистості разюче зріс. Так, українці почали цікавитись не лише громадською діяльністю політика, а і його особистим життям. Кім, своєю чергою, нічого не приховує й час від часу показує сімейну ідилію – трьох дітей і люблячу дружину.

Родина голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма
Родина голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма

Нещодавно, в ефірі українського телеканалу ДОМ, Віталій Кім трішки детальніше розповів про побут своєї сім’ї, а також висловився про наймолодшого сина Руслана. За словами громадського та політичного діяча, хлопець зростає нетиповим, а його неординарне мислення вже в малому віці допомагає йому досягати значних успіхів.

Він нетиповий, але, напевно, тому що в нього такі батьки. У школі, куди він ходить, він займає активну позицію через нестандартне мислення. Це важко пояснити

– розповів про свого сина Руслана Віталій Кім.

Віталій Кім розповів про свого наймолодшого сина
Віталій Кім розповів про свого наймолодшого сина

Крім того, голова Миколаївської ОВА відповів на запитання, хто в їхньому домі господар. За словами Віталія Кіма, від самого створення родини все склалось за традиційним сценарієм: він – голова сімейства, а друге місце в родинній ієрархії займає його дружина. Хоча, розповів Віталій Кім, їхній син впевнено претендує на звання “заступника голови родини”.

Віталій Кім жартома розповів, що завдяки своїй активній поведінці й чудовому мисленню Руслан, разом зі своїм улюбленцем, котом Марчиком, цілком виправдано претендує на друге після батька місце головного в домі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Топ найсмішніших сніговиків

Топ найсмішніших і найкумедніших сніговиків, які зліпили цієї зими: ви впадете зі сміху! (Підбірка...

Зима 2021-2022 видалася напрочуд сніговою, особливо, якщо порівнювати її з двома роками раніше. Тому українці як дорослі, так і діти змогли вдосталь наліпити сніговиків. Що з цього вийшло – дивіться нижче.
Американські млинці

Рецепт американських млинців: як приготувати американські чи канадські млинці у себе вдома

Американські та канадські млинці зазвичай подають на сніданок стопкою по дві або три штуки та покривають безліччю смачних начинок.
Чим корисний сміх

Смійтеся на здоров’я: чому сміятися корисно?

Сміх не тільки піднімає нам настрій, але і позитивно впливає на наше здоров'я. Чим саме він корисний - читайте далі.
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні, 2 жовтня 2020 року для всіх знаків зодіаку

Дізнайтеся, що приготували планети вам сьогодні.

Популярне за тиждень

Популярне