Одеситка-зрадниця Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції: “Ми слабкі і ведені”

Відома телеведуча Регіна Тодоренко, яка здобула популярність в Україні, але давно живе і працює в росії, знайшла виправдання своїй мовчазній позиції.

Регіна Тодоренко стала популярною після того, як потрапила на “Фабрику зірок”, а звідти в шоу “Орел та Решка”. Українські проекти зробили її справжньою зіркою телебачення, але вона обрала для себе життя і роботу в росії. Тодоренко вийшла заміж за росіянина Влада Топалова, народила йому двох дітей, відмовилась висловлювати громадянську позицію після початку повномасштабної війни в росії, виправдовуючи це скандалами в шлюбі через різні погляди і бажанням зберегти сім’ю.

Нам важко прийти до консенсусу, ми з ним в різних положеннях абсолютно і позиції у нас не у всьому співпадають. Ми наклали вето на будь-які політичні розмови, тому що це руйнує нашу сім’ю

, – заявляла Тодоренко раніше.

Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції
Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції

Регіна народилась в Одесі, там у неї багато родичів, а в Україні загалом багато друзів та колег. Близькі друзі по “Орел та Решка” Леся Нікітюк і Коля Сєрга намагались достукатись до Тодоренко, однак все марно. Телеведуча не стала висловлюватись проти війни на свою величезну аудиторію і тільки продовжила транслювати своє звичне життя, наче нічого не відбувається.

На цей раз в своєму Інстаграм-блозі Тодоренко поділилась експериментом з дітьми, який показує, що людина завжди піддається думці більшості, навіть якщо її власна думка відрізняється від колективної.

Регіна написала:

Обожнюю цей експеримент. Які ж ми все таки слабкі і ведені

Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції
Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції

Її висновок добре пояснює те, що вона не має позиції з приводу того, що відбувається в її рідній країні. На Тодоренко не вплинуло навіть те, що її батьки досі живуть в Одесі і не збираються переїжджати. Про це стало відомо з інтерв’ю актриси та учасниці шоу “Холостяк-12” Вікторії Варлей, яка нещодавно спілкувалась з Регіною в США.

Поділитися статтею

Зараз читають

Софія Ротару

Передбачається, що розкритий секрет Софії Ротару. Вічно молода співачка

По обличчю співачки можна визначити скільки їй років. Артистка перенесла кілька пластичних операцій і ніколи про це не замовчувала.
Анастасія Волочкова та Дана Борисова

Анастасія Волочкова приховує алкоголізм: Дана Борисова рознесла співачку в пух і в прах

Світська левиця Дана Борисова вважає, що Анастасії Волочковій потрібно термінове лікування. На думку Борисової, відома балерина страждає страшним алкоголізмом.
Алла Мазур

Алла Мазур, яка перемогла рак, влаштувала синові незабутні канікули: зворушливі сімейні фото

Зірка телеканалу «1+1» Алла Мазур влаштувала своєму синові Артему незабутні канікули. Після перемоги над онкологією ведуча полюбила екстрим.
Великий живіт у чоловіків

Чому у чоловіків з віком росте живіт і чим це небезпечно?

На формування великого живота у чоловіків впливають кілька факторів, які з віком тільки посилюються. Чому так відбувається? Читайте далі.

Популярне за тиждень

Як виглядає перша дружина журналіста Дмитра Гордона: разом прожили 20 років,...

Всі добре знають журналістську родину Дмитра Гордона й Олесі Бацман, які разом чи поокремо ведуть політичні шоу і беруть інтерв'ю у найвідоміших людей сучасності. А от як виглядає перша дружина власника "Бульвара Гордона", яка народила йму чотирьох дітей, мало хто собі уявляє.

Популярне