Ольга Фреймут зустріла 41-річчя без макіяжу і в чорно-білих тонах: ревізорці у Великобританії невесело

До 40 років Ольга Фреймут відзначала день народження, як годиться, весело і з розмахом. Та 2022 рік усе змінив, адже у переддень 25 лютого розпочалася активна фаза війни, і тепер ревізорці уже не до святкувань.

Свій 41-ий день народження Ольга зустріла без особливої радості, адже напередодні українці відзначали сумну дату – річницю російсько-української війни. Передати настрій, що панує на душі, колишній ведучій допомогла чорно-біла світлина. Фреймут знята без мейкапу і в сумі опускає очі долі. Іменинниця звернулася до підписників сторінки в Інстаграмі з філософським запитанням:

А ви знаєте, що невидиме важливіше, ніж видиме?

Вона це вже втямила, залишилася черга за прихильниками блондинки. Ольга сповістила, що частенько навідується в Аптекарський сад Челсі, де милується первоцвітами і споглядає за концертами жаб на ставку. Та коли дивиться на англійську природу, подумки уявляє кущ жасмину, що зростає біля її будинку в Києві, і будь за що мріє повернутися туди якомога швидше. На жаль, поки що це бажання залишається недосяжним.

Це вже друге поспіль святкування дня народження телезірки за кордоном. Нині вона з дітьми й чоловіком Володимиром Локотком мешкає в Лондоні. За кордон велика родина виїхала ще до початку війни. Збиралися відзначити 40-річчя Фреймут у Провансі. Та до України так і не повернулися.

Ольга Фреймут з родиною нині перебуває в Лондоні

У лютому 2022 року Ольга втямила, що буде щось лихе, коли іноземці почали масово покидати територію України. Сама Фреймут тікати не збиралися. З Валерієм і Євдокією поїхала до Франції, щоб відзначити 40-річчя, але назад зі зрозумілих причин уже не повернулася. Коли до дружини з дітьми доєднався глава родини, невідомо. Нині ревізорка працює в Лондонському друкованому виданні Sunday Express, де їй довірили українську колонку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Олег Винник з мамою

(Відео) Пісня “Мої батьки”. За два дні до смерті мама Олега Винника, сказала йому...

Батько Олега ніколи не був на концерті сина. Коли у батька з'явилася можливість побувати на концерті, він просто не доїхав і помер.
Як готувати корисну їжу: рекомендації дієтолога

Дієтолог розповів, як правильно готувати здорову їжу і яких способів приготування краще уникати

Дієтолог стверджує, що не тільки якість продуктів має значення, але і спосіб їх приготування.
Христина Асмус залишилася без ролі в легендарній п'єсі  "Гамлет"

Христина Асмус залишилася без своєї улюбленої ролі через страшну хворобу

Напередодні Асмус повідомила, що вона прокинулася і побачила на тілі дивний червоний висип. Від цього вона мало не втратила свідомість і викликала швидку.

ТОП-10 найкрасивіших телеведучих України: Нікітюк, Ребрик, Осадча та інші

Ці красуні щодня миготять на телеекранах і відрізняються вони не лише вмінням триматися в кадрі, а й своєю яскравою зовнішністю та харизматичністю.

Популярне за тиждень

Популярне