Найвідоміші розлучниці шоу-бізнесу, які заплямували свою репутацію: Ребрик, Матвієнко, Каменських та інші

Кажуть, на чужому нещасті щастя не побудуєш. Втім, цим зірковим красуням вдалося побудувати міцну сім'ю з чоловіком, якого колись увели із сім'ї.

Настя Каменських

На якому місяці вагітності Настя Каменських
Найвідоміші розлучниці шоу-бізнесу, які заплямували свою репутацію: Настя Каменських

Потап і Настя Каменських приховували свої відносини до останнього. Розповіли про своє кохання вони лише у день весілля – в травні 2019 року. Втім, пізніше стало відомо, що офіційно одружилося подружжя набагато раніше, а їхні стосунки тривають вже багато років. Так, Потап і Каменських приховували свої відносини зокрема через те, що Настя певний час була коханкою чоловіка. У 2015 році Олексій Потапенко покинув свою першу дружину Ірину Горову через Каменських.

Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко врешті зустрілася з Арсеном Мірзояном
Найвідоміші розлучниці шоу-бізнесу, які заплямували свою репутацію: Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко закрутила роман з Арсеном Мірзояном після закінчення проєкту “Голос країни”, де вони обоє брали участь. На той час Арсен був одружений і виховував у шлюбі двох дітей. Проте, Тоню це не зупинило. Згодом Мірзоян вирішив зізнатися дружині, що покохав іншу і розлучився. Зараз Тоня і Арсен щасливі у шлюбі і виховують спільну доньку.

Лілія Ребрик

Ребрик прокоментувала стосунки зі своїм чоловіком
Найвідоміші розлучниці шоу-бізнесу, які заплямували свою репутацію: Лілія Ребрик

Акторка і телеведуча Лілія Ребрик познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Андрієм Диким на шоу “Танці з зірками”. На той момент вони обоє були в стосунках з іншими людьми, проте це не зупинило їх і в них зав’язався роман. Зараз пара вже майже 10 років живе в злагоді й виховує двох доньок.

Оля Полякова

Оля Полякова вперше прокоментувала розлучення з чоловіком
Найвідоміші розлучниці шоу-бізнесу, які заплямували свою репутацію: Оля Полякова

Оля Полякова познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Вадимом Буряковським на закритій вечірці, де Оля була в якості співачки, а Вадим – гостем. Дівчинка одразу кинула оком на багатого і статного чоловіка. Між ними закрутився роман. Тоді Олю не бентежило, що Вадим старший від неї на 15 років і має дружину. Деякий час Полякова була у статусі коханки. Втім все змінилося, коли вона завагітніла. Чоловік покинув свою першу дружину і одружився зі співачкою. Подружжя щасливі у шлюбі вже 19 років та виховують двох доньок.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віра Брежнєва

(Фото) Величезний капелюх, маленький топік та коротка спідниця: все вбрання Віри Брежнєвої на відпочинку...

Віра Брежнєва розмістила на своїй сторінці інстаграм цікаве фото. На ньому вона сидить за столом у величезному капелюсі, який практично закриває її обличчя. Чорний невеликий топік і коротка біла спідниця доповнює її аутфіт. А більше й нічого не потрібне у відпустці на Мальдівах.
Катерина Репяхова і Віктор Павлик летять до Туреччини з тримісячним сином

Катя Павлик розповіла, як з немовлям вперше поїхала подорожувати: спека 35 градусів і ураган...

Катерина Репяхова, вона ж Катя Павлик, поділилася в Інстаграм-профілі враженнями від першого відпустки зі своїм сином Михайлом. Подорожувала Катя з сином і своєю мамою.
Фреймут поділилася з українцями пікантною правдою про вагу

Фреймут поділилася з українцями пікантною правдою про вагу

Цифри завжди і всім цікаві. Особливо якщо мова йде про вагу тих, хто кожен день в телевізорі.
Анфіса Чехова

Нова Анфіса Чехова: схудла телеведуча здивувала незвичайними формами

Ті, хто дивився легендарні шоу недитячого змісту з Анфісою Чеховою, точно пам'ятають, що дівчина була апетитною і з дуже привабливими формами.

Популярне за тиждень

Популярне