Не Султан Сулейман: з яким актором Мер’єм Узерлі закрутила роман на зйомках “Величного століття”

Турецько-німецька актриса Мер'єм Узерлі отримала славу, зігравши роль Хюррем Султан в серіалі "Величне століття". На зйомках зірка закрутила роман з колегою.

Турецький серіал “Величне століття” став дуже популярним в багатьох країнах. Його сюжет розповідає про реальні події та життя Османської імперії в період правління султана Сулеймана Величного, а також його відносини зі слов’янською рабою Олександрою.

З ким Мер'єм Узерлі закрутила роман на зйомках Величного століття
З ким Мер’єм Узерлі закрутила роман на зйомках Величного століття

Як виявилось, на зйомках “Величного століття” не обійшлося без реальних історій кохання. Актори Мер’єм Узерлі і Озан Гювен закрутили роман, чим дуже здивували колег по цеху. Для глядачів це також було повною несподіванкою, тому що більш логічним для Хюррем було закохатись в актора, який зіграв султана Сулеймана, адже по сценарію у них було багато любовних сцен, але її серце вибрало Рустем-паша.

Озан Гювен в ролі Рустем-паша
Озан Гювен в ролі Рустем-паша

В інтерв’ю Озан Гювен зізнавався, що краса Узерлі підкорила його одразу, вони зустрічались з 2014 по 2015 рік. Їх любов знайшла відображення в кіно – пізніше зіркова пара зіграла головні ролі подружжя в фільмі “Материнська рана”. Мер’єм завжди відгукувалася про Озана в найкращому ключі і дякувала за підтримку у важкий період її життя. Не зважаючи на розставання, колишні залишились найкращими друзями.

З ким Мер'єм Узерлі закрутила роман на зйомках Величного століття
З ким Мер’єм Узерлі закрутила роман на зйомках Величного століття

Нагадаємо, у Мер’єм Узерлі є двоє дітей. В 2014 році вона народила дочку від турецького бізнесмена Джана Атеша, з яким розсталась з гучним скандалом, знаходячись на четвертому місяці вагітності. В 2021 році Хюррем Султан стала мамою вдруге. Вона народила дівчинку, її батька, американського бізнесмена, актриса приховувала від публіки, а згодом Мер’єм повідомила, що розійшлась з батьком молодшої доньки після двох років відносин. Всі романи Узерлі були нетривалими і не довели до заміжжя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як харчуватися після Нового року

Дієтолог закликає людей не сидіти на дієті в новому році і замість цього рекомендує...

Але це не означає, що ви повинні пробувати якісь «божевільні» детокс під час святкового сезону.
Де число 505?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд серед цифр число: 505

Ви коли-небудь розмовляли з ким-небудь, і ваші думки блукають? Раптом ви втрачаєте на увазі розмову і питаєте: "Що?" Слухати з увагою може бути дуже складно.
Жінка умовила сивого чоловіка пофарбувати волосся

Жінка вмовила свого сивого чоловіка пофарбувати волосся, і не прогадала: результат вражає (ФОТО)

Чоловік усього за кілька годин помолодшав на 20 років. А все завдяки дружині, яка вмовила його пофарбувати волосся. Від сивини не залишилося ні сліду.
Крістіна Орбакайте

Заміжня Христина Орбакайте на очах у всіх припала до Гоші Куценко: дочкк Алли Пугачової...

Відома російська співачка Христина Орбакайте разом з актором Гошею Куценко приготували для шанувальників великий сюрприз.

Популярне за тиждень

Популярне