Дружина Міхеіла Саакашвілі Ліза Ясько ростить спільну доньку, якій два рочки: як виглядає дівчинка

Народні хвилювання під грузинським парламентом у Тбілісі зібрали чимало охочих висловитися проти дій народних обранців і місцевої влади. Серед мітингарів була помічена й українка Ліза Ясько. Депутатка тримала за руку 2-річну донечку, батьком якої виявився колишній президент країни Міхеіл Саакашвілі.

Опальний політик, що нині перебуває за ґратами, похвалився світлинами коханої і позашлюбної донечки в мережі, підписавши: “Мої дві найбільші радості в дії”. Ліза не побоялася взяти участь у мітингу разом з Еліс-Марією, попри використані владою брандспойти і сльозогінний газ.

Міхеіл Саакашвілі і його кохана Ліза Ясько

На сторінці Саакашвілі у Facebook з’явилися фотографії, де його кохана з дитиною і співачкою Софією Ніжарадзе перебувають серед протестувальників. Те, що окрім законних дітей, має й незаконне дитя, Міхеіл сповістив ще у січні 2022 року. Влітку Еліс, яка поки що незнайома зі своїм батьком, відзначатиме 3 рочки.

55-річний двічі грузинський президент має дорослих синів Едуарда і Ніколоза, яких політику народила колишня дружина Сандра Рулофс. Тепер усі думки турботливого татуся про маленьку донечку і її маму.

Софія Ніжарадзе з донькою Лізи Ясько від Міхеіла Саакашвілі

Раніше депутатка від партії “Слуга народу” Ясько розповідала, що знайшла в грузині споріднену душу. Причому не лише у стосунках, але й в політиці, спілкуванні й інших аспектах життя. Їхнє кохання дівчина вважає справжнім і щирим.

Ліза запевняла, що роман із Міхаелем закрутила, коли чоловік був уже розлученим. Хоча можна пригадати реакцію Сандри на повідомлення про стосунки пари. Жінка сказала, що дізналася про новий роман благовірного із преси.

Ясько вважає Саакашвілі першим справжнім коханням, хоча до цього в неї був хлопець, та згодом вони розсталися, бо дівчина знайшла партнера на 23 роки старшого від себе. З попередницею служниця народу незнайома. Але вже бачилася зі старшим сином Саакашвілі й іншою ріднею грузина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Затемнення

Дати та значення сонячних і місячних затемнень 2021 року згідно з астрології

За словами астролога сонячні затемнення є проблеми та ситуації, які приходять до вас ззовні, від інших людей або обставин у вашому світі.
Лілія Ребрик

(Відео) Як і що Лілія Ребрик із чоловіком купують у супермаркеті все до Нового...

Лілія Ребрик вирішила допомогти своїм шанувальникам і просто людям і ділиться досвідом та ідеями щодо підготовки до Нового року.
Які стосунки у Віктора Павліка, Євгена Кошового і Мірзояна з тещами

Які стосунки у Віктора Павліка, Євгена Кошового і Мірзояна з тещами: чи ладнають зірки...

В народному фольклорі є безліч приказок і жартів про стосунки тещі та зятя, адже в багатьох сімей вони дуже напружені. Як же склалися стосунки зіркових чоловіків зі своїми тещами – читайте далі в матеріалі.
Пельмені готувати дуже легко

Тісто для пельменів: Рецепт бабусі, яка жила в Сибіру

Це ідеальне пельменное тісто: так легко готувати, що магазинні пельмені ти більше не захочеш купувати.

Популярне за тиждень

Популярне