Службовий роман, про який ніхто не знав: як мандрівник Дмитро Комаров зустрів майбутню дружину на 1+1

Містичне знайомство зіркової пари, яке закінчилося одруженням та щасливим шлюбом. Невже комусь було вигідно, щоб Діма та Олександра були разом? Всі подробиці тут.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко познайомилися під час шоу, де дівчина була учасницею, а ведучий був у журі, проте при таких обставинах їх зустріч могла і не відбутися.

 

Олександра Кучеренко і Дмитро Комаров
Олександра Кучеренко і Дмитро Комаров

Зіркова пара розповідала, що вважають своє знайомство містичним, бо великого бажання відвідувати цю подію не було, але так склалося, що все-таки вони опинилися в потрібний час в потрібному місці.

Дмитра просили, щоб він став членом журі на конкурсі “Міс Україна-2016”, а він у свою чергу намагався довго відмовитися від участі, бо не любить подібні заходи. Все-таки організаторам вдалося його вмовити, не зважаючи, на щільний графік зірки. Олександра також не хотіла брати участь в конкурсі.

Дмитро Комаров та індіанці племені ваорані

Так і розпочався шлях до майбутніх стосунків, проте Комарова спіткали маленькі невдачі, адже Саші він зовсім не сподобався. Мандрівник почав дізнаватися особисті контакти дівчини та кликати на побачення, однак вона йому відмовила і нікуди не пішла. Діма не здавався та продовжував добиватися зустрічі.

Комаров влаштовував благодійний вечір та подумав, що Кучеренко це буде цікаво і вона погодиться прийти. Він виявився правим, цього разу майбутня дружина йому не відмовила. Тоді Олександра подивилася на ведучого з іншого боку, вона зрозуміла, що він той, кого вона шукала все своє життя. Про стосунки вони не повідомляли, але сильно і не приховували.

Зіркова пара

У 2017 році закохані взяли участь в танцювальному проєкті “Танці з зірками”, але ніхто з глядачів та присутніх не здогадався, що вони разом.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.