Смачна кава в гарній компанії: 73-річний Михайло Поплавський показав, як зустрічає ранок

Співаючий ректор Михайло Поплавський, поділився з фоловерами рутиною свого ранку. Стильний образ, смачна кава та окуляри - секрет бадьорості Михайла Михайловича.

Михайло Поплавський показав як починає свій ранок та відкрив таємницю, завдяки якій  йому вдається залишатися бадьорим та продуктивним. Смачна кава в чудовій компанії – незмінні складові успішного дня. Співаючий ректор, попросив своїх прихильників більше посміхатися, а також побажав гарного дня.

Нагадаємо, нещодавно Михайло Михайлович повідомив, що йде з посади ректора, а працював він в Університеті культури та мистецтва. Поділився такою новиною напередодні ювілейної дати – 30 років, як він став очільником КНУКіМ.

Шоумен не йде з університету він вирішив, що настав час передати повноваження молодому наступнику, а сам  обійме посаду голови вченої ради. Чоловік декілька років розповідав, що збирається завершувати кар’єру ректора і от він вирішив, що час настав.

Михайло Поплавський із студентками
Михайло Поплавський із студентками

Артист наголосив, що потрібно вчасно йти зі сцени під бурні овації і мати почуття міри, адже створення Університету майбутнього було його давньою мрією і він весь цей час, разом зі своєю командою, докладали чимало зусиль для її реалізації.

Михайло Поплавський відкрив факультет ТikТоk

Михайло Поплавський почав очолювати університет у 1993 році, а  також він перший заснував славнозвісний факультет TikTok, який відразу набрав популярності. Він вважав своєю місією українізувати цю мережу, адже він хотів вести за собою талановиту та креативну молодь, яка буде прославляти нашу країну та виводити на новий рівень. Ректор неодноразово заявляв, що Університет культури – це бренд, який має підкорити світовий інформаційний простір.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".