Оля Полякова публічно натякнула на артистку, яка її дико бісить: “Бісить так, що далі нікуди”

Відома українська співачка Оля Полякова завжди відрізнялась вмінням прямо та без зайвого сорому говорити про речі, які їй не подобаються. Цього разу зірка розповіла про артистку, яка її дратує.

Нещодавно на YouTube-каналі Маші Єфросиніної з’явився новий випуск шоу “Дорослі дівчата”. У дуеті з Олею Поляковою знаменита ведуча обговорила чимало цікавих тем і запитань. Однією з таких тем стало те, що нагадало співачці про артистку, яка її дратує. Під час серії бліцзапитань у Єфросиніної та Полякової поцікавились, як, на їхню думку, варто реагувати, якщо на вулиці до них звертаються “сонечко”, “квіточка” або “пташечка”.

Полякова про артистку, яка її дратує

У відповідь на це запитання відома українська співачка зазначила, що терпіти не може, коли до неї так звертаються. За словами знаменитості, у вітчизняному шоубізнесі є артистка, яка завжди звертається до інших словами “сонечко”. Оля Полякова визнала, що така поведінка її особливо сильно дратує. Співачка не стала називати імені зірки, про яку говорить.

Відома українська співачка Оля Полякова чесно розповіла, що її дратує у вітчизняному шоубізі
Відома українська співачка Оля Полякова чесно розповіла, що її дратує у вітчизняному шоубізі

Гостя нового випуску розважального шоу ведуча Ярослава Кравченко підтримала Олю Полякову та зізналась, що вважає неповагою до співрозмовника називати його подібними словами. На думку знаменитості, така поведінка є знеціненням інших людей.

Оля Полякова завуальовано натякнула на українську співачку, яка її дратує поведінкою
Оля Полякова завуальовано натякнула на українську співачку, яка її дратує поведінкою

До слова, хоча знаменитість не називала імені артистки, яка її дратує, користувачі мережі у коментарях до нового випуску шоу “Дорослі дівчата” спробували відгадати, про кого саме йде мова. Так, на думку підписників каналу Маші Єфросиніної, її подруга Оля Полякова могла говорити або про Настю Каменських, або про Тіну Кароль. Так, дружина Потапа і дійсно часто називає інших людей ласкавими словами. А ось з українською поп-дівою у Полякової особиста неприязнь, саме тому шанувальники й подумали на неї.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.