23-річна дружина Остапчука відповіла, чи спілкується з його дітьми від першого шлюбу: “Не бачу сенсу”

23-річна дружина Остапчука Катя Полтавська заявила, що не бачить сенсу спілкуватися з дітьми шоумена від першого шлюбу. Дівчина назвала умови, за яких вона буде налагоджувати відносини з дітьми.

Володимир Остапчук відомий публіці не лише як український шоумен і телеведучий, а й як чоловік з бурхливим особистим життям. Володимир був одружений двічі і ці два шлюби виявились невдалими. Зараз Остапчук одружений втретє. Третьою обраницею Остапчука стала дівчина, яка молодша від нього на 16 років. Катерині Полтавській 23 і вона за освітою журналістка та за фахом не працює.

Зараз дівчина активно веде свій блог і заробляє на рекламі. Аудиторія у дівчини значно додалася, коли вона почала будувати стосунки з телезіркою.

Остапчук і Полтавська планують стати батьками
Остапчук і Полтавська планують стати батьками

Нещодавно Катя, відповідаючи на питання підписників в Інстаграм, зізналася, чи спілкується з дітьми Остапчука від першого шлюбу. Як відомо, шоумен має двох дітей: доньку, якій 10 років та сина, якому 5. Після початку повномасштабної війни в Україні діти з їхньою мамою Оленою Войченко проживають в Канаді.

Полтавська зізналася, що не підтримує жодного зв’язку з дітьми свого обранця Володимира Остапчука. Дівчина вважає, що поки вони у Канаді, немає жодного сенсу налагоджувати з ними контакт. А от якби вони жили в Україні, то Катя з ними спілкувалася б.

Я поки не бачу в цьому сенсу. У них є мама й тато.

, – зазначила Полтавська.

23-річна дружина Остапчука відповіла, чи спілкується з його дітьми від першого шлюбу
23-річна дружина Остапчука відповіла, чи спілкується з його дітьми від першого шлюбу

Нагадаємо, Володимир Остапчук прожив у шлюбі з перекладачкою Оленою Войченко 10 років. Саме в цьому шлюбі шоумен двічі став батьком. У 2020 році Остапчук покинув Олену заради іншої жінки – нотаріусині Христини Горняк. Цікаво, що Володимир зіграв весілля з Христиною всього за декілька місяців після розлучення з Войченко. Та цей шлюб виявився недовгим. Вони прожили разом 1,5 роки. Після розлучення з Горняк Остапчук відразу знайшов іншу пасію – молоду журналістку Катю Полтавську. Дівчина не приховує, що почала жити з шоуменом вже після першої зустрічі.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.