55-річна Надія Матвєєва не вважає, що молодший на 20 років бойфренд годиться їй в сини: “Експерт по коханню”

Телеведуча Надія Матвєєва живе без комплексів. Взяла участь у "Танцях з зірками", коли їй було за 50, має коханого, який на 20 років молодший від жінки. Декому це категорично не подобається.

Надія Матвєєва у свої 55 років не збирається йти на пенсію. Вона є ведучою програми “Неймовірна правда про зірок”. Жінка почувається щасливою, адже її коханому всього 35 років, а вона зуміла його не лише зацікавити, але й втримати біля себе на довгий час.

Надія Матвєєва має чоловіка, молодшого на 20 років

Попервах Надія соромилася свого молодшого за віком обранця, та згодом втямила, що раз їм добре вдвох, то ніхто не має права заважати цим стосункам. Навіть із мамою через своє нерівне кохання посварилася.

Обличчя чоловіка Матвєєва прихильникам не показує. Натомість дозволила підписникам Інстаграму подивитися на себе так, як її бачить він. На світлині ведуча лежить на кухонній підлозі з піднятими догори руками. Підпис до фото доволі лаконічний:

“Очима коханого”.

Більшість фанів телеведучої були у захваті й наробили купу компліментів загальному вигляду жінки. Та знайшлася одна шанувальниця, яка порадила Надії трохи менше нагадувати про свого чоловіка, адже він за віком годиться їй у сини. Матвєєва не стрималася й відповіла запитанням:

“А ви експерт по коханню?”

Могла б і не робити цього, оскільки численна армія фоловерів вступилася за щиру й людяну улюбленицю. Тетяні, яка написала злостивий комент, порадили жити своїм життям, а не втручатися в чуже. Урешті публіка, що зібралася в Надіїному акаунті, дійшла висновку:

“Якщо вона така зла і заздрісна, то свого життя не має, як мінімум, щасливого”.

“Заздрість – погана штука”.

“У кожного своє розуміння краси, відносин, кохання, радості, захоплення, тому живіть своїм життям і буде вам щастя!”

Надії ж усі побажали щирого кохання.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.