Де зараз колись популярна Надія Мейхер: тиняється Європою та робить спробу продавати речі власного бренду

Надія Мейхер, колись відома своїми музичними досягненнями, в останні роки змінила вектор особистої активності. Звісно, ця зміна кар'єрного шляху не залишилася непоміченою громадськістю.

Життя і кар’єрний шлях зірки естради може бути непередбачуваним та неординарним, особливо в умовах складних соціально-політичних обставин. Співачка Надія Мейхер – людина, яка досвідом переконалася у цьому на власній шкурі.

“Куди голка, туди й нитка”

Як дружина російського підприємця Михайла Уржумцева, вона перейшла до комерційної сфери, віддала перевагу бізнесу над мистецтвом.

Після російської агресії та війни в України, Надія Мейхер прийняла рішення припинити публічно висловлювати свої погляди та думки про події в країні. Вона видалила раніше опубліковані дописи та припинила активну участь у громадському житті.

Зараз на її сторінці в Інстаграм можна знайти лише старі фото з минулого творчого життя, що говорить про можливу ностальгію за ним.

Надія Мейхер: від музичної кар’єри до комерційної діяльності

Не відомо достеменно, було це продиктовано чоловіком, чи вона так вирішила сама. Проте на початку війни Уржумцев явно був задоволений тим, що з російського комерційного простору зникли товари світових брендів і його статки через це зросли. Щоправда, цим він вихвалявся до того, як почали діяти санкції.

Отже, можливо, саме тому Надія, як особа не підсанкційна зайнялася продажем речей власного бренду.

За різними джерелами, вона перебуває в одній з європейських країн. Хтось з блогерів стверджує, що вона зараз знаходиться у Німеччині, інші вважають місцем її перебування Італію.

Така діяльність співачки викликає суперечки та розділяє громадську думку. Деякі українці сприймають її відсутність у важливих громадських дискусіях як зраду національних інтересів та проукраїнській позиції. Інші вважають, що кожен має право на власну думку та вибір, і не слід засуджувати Надію Мейхер за її особисте рішення.

Популярне

Схожі статті

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.

Ви такі ще не готували: пухнасті пампушки, які не черствіють кілька днів. Змащую часниковою намазкою. Рецепт

Дуже смачні та повітряні пампушки з часником зможе приготувати навіть господиня-початківець, а результат вас обов'язково порадує. Спробуйте!

Руслана Лижичко відзначає 50-річчя. Уже не дика, а буйна: як змінилася співачка за 3 десятиліття творчості

Руслані Лижичко минуло 50 років. З цієї нагоди зірка пригадала купу своїх досягнень, а також подарувала численним шанувальникам сингл "Буйна" в україномовній та англомовній версіях.