Ніна Матвієнко берегла цю таємницю 4 роки: що відомо про останні дні життя легенди української музики

Відома українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про останні дні своєї мами Ніни Митрофанівни. Знаменитість зізналась, що вона чотири роки жила з таємницею.

Тоня Матвієнко, відома українська співачка та донька легендарної артистки Ніни Матвієнко, вперше після смерті мами дала інтерв’ю. У коментарі для журналістів видання Viva! знаменитість розповіла про останні дні життя своєї мами, а також вперше поділилась подробицями про її хворобу. Як виявилось, Ніна Матвієнко хворіла останні чотири роки свого життя. Щоправда, сама знаменитість навіть не підозрювала, що з її здоров’ям щось не так.

Чим хворіла Матвієнко

Донька знаменитої артистки в інтерв’ю розповіла про негаразди зі здоров’ям мами. За спогадами Тоні Матвієнко, вона до останнього була бадьорою, вела активний образ життя та ніколи не скаржилась на погане самопочуття. Як з’ясувалось пізніше, у роки, коли зірка продовжувала виступати та співати, у неї прогресувала важка хвороба. Донька Ніни Митрофанівни не стала приховувати, що для всього оточення зірки така новина стала справжнім шоком.

Українська співачка розповіла, чим насправді хворіла Ніна Матвієнко останні роки свого життя
Українська співачка розповіла, чим насправді хворіла Ніна Матвієнко останні роки свого життя

Тоня Матвієнко зазначила, що її мама завжди вела здоровий образ життя, ніколи не палила й не пила, була веселою та енергійною. Втім, страшна хвороба не оминула її – зірка вже не мала шансу боротись, адже захворювання дало про себе знати занадто пізно. Донька Ніни Митрофанівни зазначила, що її мама завжди боялась, що саме ця хвороба забере її життя. Втім, розкривати реальний діагноз вона не стала.

Українська співачка розповіла, чим насправді хворіла Ніна Матвієнко останні роки свого життя
Українська співачка розповіла, чим насправді хворіла Ніна Матвієнко останні роки свого життя

Разом із тим, раніше відома українська співачка Оксана Муха розповідала про спілкування з Ніною Матвієнко незадовго до її смерті. Як пригадує артистка, вона отримала від легендарної музикантки фотографії, де вона була зображена з коротко підстриженим волоссям. Як натякнула Муха, яка і сама зіштовхувалась і зуміла побороти онкологію, саме рак забрав життя Ніни Митрофанівни.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.